Příspěvky uživatele - 38.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jen si tak trochu postěžovat, 2.7.2013
Vy byste se koukal jen na můj obličej a melounu si ani nevšiml, tak jsem tomu chtěla předejít .
Jen si tak trochu postěžovat, 2.7.2013 Obsahuje fotku
Já vím, že jsem vymyslela super téma. Stěžování si a pláč jsou dovoleny, každý to občas potřebuje vypustit. Ale aby to nebylo jen o zoufání, přikládám fotku svého největšího pěstitelského úspěchu (rok 2011), jedná se o tzv. Vysočinský meloun .... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 2.7.2013
Zdravím! Vím, že všude to letos stojí za...(doplň dle svého uvážení), ale mně se tedy extrémně nedaří. Tady mě pochopíte spíš než doma. Ano, jsem uklidňována, že příští rok to bude lepší a že si to vynahradím, ale to mi bylo řečeno už loni, kdy... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 30.6.2013
Nic si z toho nedělejte, jsem na tom úplně stejně a možná ještě hůř-už tam mám plíseň. Chtěla jsem to stříknout včera-pršelo, dnes zase fouká, tak nevím.
Poškození rajčat kroupami, 23.6.2013
Stalo se mi to loni, tady jsou fotky. Většinu rajčat jsem otrhala, ale vzhledem k tomu, že bych musela otrhat všechna, nějaké jsem tam z nostagie nechala. No ale i ty jsem nakonec otrhlala, neprospívala. Já být vámi, otrhala bych poškozené plody,... celý příspěvek >
Roubované melouny - choroba, 2.6.2013
Nemyslíte, že to vaše ironické "milá paní" bylo poněkud zbytečné? Snažila jsem se vám jen a pouze poradit, neb jsem nabyla dojmu, že melouny pěstujete poprvé. Opylovat klidně zkuste, nic tím nezkazíte.
Roubované melouny - choroba, 1.6.2013
Já ty rostliny koupila u pěstitele a už tehdy měly na listech skvrny-tedy už zaschlé. Já je vysadím a uvidím. Nevím, jestli se mi to nezdá, ale mám pocit, že kromě listů nejsou v pořádku ani květy. Kdyžtak sem po nějaké době dám info, jak jsem... celý příspěvek >
Roubované melouny - choroba, 1.6.2013
Jsem tedy malý odborník, ale zkusím poradit... Pokusit se ručně opylovat můžete, já to také první rok dělala, nic tím nezkazíte. Plody byly. Druhý rok jsem se na to už ale vykašlala (bylo to tedy po krupobití, prostě jsem to vzdala) a plody taky... celý příspěvek >
Roubované melouny - choroba, 1.6.2013
Díky za povzbuzení, ale vodou a sluncem to bohužel být nemůže-melouny stále ještě nejsou vysazeny venku, mám je za oknem.
Roubované melouny - choroba, 27.5.2013 Obsahuje fotku
Tak jsem to vyfotila i zespodu.
Rajčata ven?, 26.5.2013
Jak to vidíte vy, kteří ještě nemáte rajčata venku (pokud tady někdo takový ještě je)? Kdy je dáte ven? Mých sedm statečných se krčí u plotu, jsou polámané, promrzlé, čučí. Sice u nás (zatím) nemrzlo, ale pro změnu fouká a prší. Zbylé rajčata za... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 26.5.2013 Obsahuje fotku
To je nějaké divné, měla jsem je loni a vypadala přesně, jako na obrázku. Teda já ty vijany neměla tak krásně dlouhé . Letos mi ještě nekvetou, jsem klasicky pozadu. Jestli vám náhodou nenabalili jinou odrůdu...
Roubované melouny - choroba, 26.5.2013
Já asi počkám, až je vysadím a potom uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Sakryš, ještě nejsou ani v zemi a už mají problémy, to je děs...
Roubované melouny - choroba, 26.5.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Zakoupila jsem cca před deseti dny roubované melouny. Vzhledem k nepřízni počasí jsem je dosud nevysadila, chystám se snad v úterý. Na listech se objevily tmavě hnědé skvrny-viz fotografie. Můžete mi prosím poradit, co to je a případně... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 24.5.2013
Tak pokud myslíte pána se spirálama k rajčatům, tak se jmenuje pan Burda a když si dáte do nejmenovaného vyhledávače "spirály k rajčatům", je to hned druhý odkaz. Já jsem se spirálama od něj moc spokojená, kupovala jsem dvoumetrové, průměr 10 mm.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika