Příspěvky uživatele - 38.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 1.4.2013
Já sadila minulý víkend a vůbec se jim teda nechce. Máme doma dost zimu (přes den, když jsme v práci třeba 14 stupňů), takže se bojím, aby mi to spíš nezplesnivělo. Když se dívám ven na ten sníh, říkám si, jestli letos vůbec budeme něco pěstovat.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 1.3.2013
Semínka z Anglie mám konečně doma, takže letos to bude : Tomatoberry, Mosaico, Sungold, Rosada, Santa orange, Goldkrone, Green zebra, Tornádo, Start a Bejbino. Jediné, co mi chybí ke štěstí, je více prostoru na pěstování!
Kdy v této době přesadit rajčata a papriky?, 24.2.2013
Nikdy jsem kořínky nezaštipovala, o tom slyším poprvé...
Jarní výsev, 23.2.2013
Jste si jistý, že jste se jich zbavil? Lepové desky vychytají dospělce, ale v hlíně se mezitím rodí nová generace. Vím, o čem mluvím, zrovna teď s nima bojuji. Přesadila jsem všechna kvítka, rozmístila lepové desky, ale i tak sem-tam nějaká poletuje.... celý příspěvek >
Starší odrůda rajčat - plody červené i žluté s růžky, 21.2.2013
Ano, v zahrádkářských potřebách... a psi ji zbožňujou, každý rok ji kupuju aspoň dvakrát.
Salátové okurky, 16.2.2013
Kolik místa tak zabere rostlina salátovky? Já myslela, že potřebuju pro pěstování skleník, ale když píšete do volné půdy, tak bych taky možná něco zasadila.
Semena ze zahraničí, 11.2.2013
Jaké třeba? Nechcete hodit nějaký odkaz?
Pomáhá lunární kalendář?, 5.2.2013
Tož já bych to taky ráda zkusila . Nemáte nějaký odkaz? Zkusila jsem vyhledávač, ale nic přehledného (kdy, jakou plodinu sázet) mi to nevyhodilo.
Smutnice, 5.2.2013
Díky za reakce. Raid jsem nezkoušela, ty potvory se pohybují všude možně, jsou i na stropě. Nechat vyschnout půdu jsem zkoušela, už to vypadalo, že jsem se jich zbavila, ale zase se objevily. Propařovat substrát v troubě si taky moc nedokážu... celý příspěvek >
Smutnice, 1.2.2013
Zdravím! Vím, že to sem úplně nepatří... ale vlastně patří, protože za nějakou dobu budu vysévat a tohle by mohl být problém. Bojuju se smutnicema, dotáhla jsem je domů zřejmě se substrátem, když jsem přesazovala květiny. Nejdříve jsem zkoušela... celý příspěvek >
Kdy zasít semena?, 30.1.2013
Já je nakoupila v jedné staré drogerii v Brně-0,3l a 0,5 l.(kromě kosmetiky tam měli i hračky, výtvarné potřeby, prostě takovou všehochuť).  Zkusila bych i tesco-část, kde se prodávají věci na párty-brčka, papírové talířky atd... měly by tam být... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika