Příspěvky uživatele - 8.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník odrůda Sluníčko nebo Krasavice, 29.5.2013
Třeba to někomu chutná, ale mně připadají v čerstvém stavu nepoživatelné všechny.
Co je to za trvalku, prosím?, 28.5.2013
Jo, to bude on. Děkuji
Co je to za trvalku, prosím?, 28.5.2013 Obsahuje fotku
Prosím znalce květin o určení této trvalky.
Mladá višeň - bez listí, 22.5.2013
Jen jestli není ulitá a přehnojená. Proč se vám nechce stříhat větvičky?
Keř do stínu, 21.5.2013
Třeba zákula japonská. Pěstována je hlavně plnokvětá forma, ale i botanická je pěkná.
Druha varka redkvicek, 20.5.2013
Musíte počkat do srpna, teď to požene do květu.
Jetel plazivý, 20.5.2013
Já jsem použil na kus trávníku Dicotex a zabral spolehlivě. Ale když teď koukám na ten kus bez jetele a s jetelem, říkám si, že ho nechám příště růst. Je to tak nějak hezčí :)
Vrba u jezírka, 19.5.2013
Ta fólie je nepropustná, ne? Takže za vodou v jezírku se nepotáhnou, tu zkrz fólii neucítí.
Předpěstování pórku, 16.5.2013
Uděláte si brázdu cca 10cm hlubokou, do ní to zapícháte a postupně, jak roste, přihrnujete, až nakonec vznikne vyvýšený hrůbek. Tím získáte dlouhou vybělenou část. Při sázení zkraťte kořínky i nať.
Je to koniec?, 15.5.2013
Tohle asi nebude ten případ, protože když byl roztok loni namíchán, byl pravděpodobně i bez následků použit. Spíše by mě také zajímalo, jaké chemické reakce za ten rok proběhly a co mohlo vzniknout, ale na to asi nikdo neodpoví.
Nevím si rady s touto nemocí, 14.5.2013
Já bych odstranil květy, aplikoval listové hnojivo a uvidí se. Letorosty budou asi letos mizerné.
Zakaz pestovani vlastnich seminek, 13.5.2013
Trestný čin řízkování je dobrý :) Ještě by do toho mohla vstoupit OSA.
Zakaz pestovani vlastnich seminek, 13.5.2013
Ono je dneska v módě odsoudit každé nařízení vzešlé z EU, ale za toto budu jedině rád. V jiných vláknech je spousta stížností na nepravé odrůdy, neklíčivá semena, nemocné stromky..., tak proč jsou nějaká pravidla najednou špatná? Když např. p. Kozák... celý příspěvek >
Zakaz pestovani vlastnich seminek, 13.5.2013
O tom dost pochybuji. Bude se to týkat spíše velkých prodejců, prodejen a stánkařů. Podle mě to neovlivní ani prodej ze dvora, natož nějaké domácí přesévání.
Je to koniec?, 12.5.2013
Taky mně to přijde jako hřbitov. Jako pokus, co rostlina vydrží, možná dobré, ale pokud vám jde o výnos, raději bych se poohlédl po nové sadbě.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika