Příspěvky uživatele - 8.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez prostokořenných stromků po zasazení, 21.4.2013
Máte pravdu, ale já tak razantní nejsem. Zkracuji více, než při podzimní výsadbě, ale až na kroužky nejdu.
Saláty ve skleníku mizí, 20.4.2013
Že by? Já myslel, že vtahují jenom kořenovou zeleninu.
Roubování melounů a okurek 2012, 20.4.2013
Podle mých zkušeností se dokážou dlouho tvářit, že se chytly a pak za to člověk chytne a zůstane mu to v ruce. U jazýčkové metody je okamžikem pravdy odříznutí okurky od kořene.
Levné zatravňovací tvárnice - zkušenosti, 20.4.2013
Nestačila, když to nebude mít drenáž, bude se to pomalu ale jistě utápět do bahna, po vyschnutí to bude potom křivé a kinklavé. Dvojnásob to platí, pokud na tom chcete jezdit autem.
Saláty ve skleníku mizí, 20.4.2013
To bude slimák, dokáže to vypást kompletně.
Řez prostokořenných stromků po zasazení, 20.4.2013 Obsahuje fotku
V zásadě je třeba postupovat takto: Vybrat tři nejsilnější a rovnoměrně prostorově rozložené kosterní větve Tyto větve seříznout cca o 1/3 (po jarní výsadbě i více) pokud možno ve stejné výši těsně nad pupenem směřujícím... celý příspěvek >
Bariera proti slimakum ze sousedni neudrzovane zahrady, 19.4.2013
Když jsem dumal nad samovýrobou, problém byl v tom ohýbání do oblouku. Možná by opravdu stačilo to ohnout jen dvakrát do pravého úhlu. A potom nějaké nůžky na plech, které stříhají zoubkovaně. Nevím, zda existují. Něco podobného mají děti na... celý příspěvek >
Bariera proti slimakum ze sousedni neudrzovane zahrady, 19.4.2013 Obsahuje fotku
Není to úplně originální nápad, v Německu jsou k dostání takovéto plůtky se zubatými okraji. Neviděl jsem to ale prodávat u nás.
Jarní řez u jabloně, 19.4.2013
Určitě ano, ale pro kvalifikovanější odpověď bude nutná fotka.
Vytáhlá rajčata sázíme šikmo nebo rovně?, 16.4.2013
Doporučuje se to proto, aby se spodní část nedostala moc hluboko, kde je chladnější půda. Na druhou stranu jsou hlouběji zasazené rostliny odolnější vůči suchu.
Studené pařeniště - jakou zeleninu pěstujete prosím?, 12.4.2013
Zajímavé. V jedné diplomce dostupné online jsem našel tuto definici: štuprovat: zdobit rám u kolíčkované boty (štuprováňi je zdobeňi teho rámu, teho kédru, ruzni vimačkáňi, abi to bilo paráďňi).
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 11.4.2013
Já myslím, že je hezká. Nehodnotím cenu, ale stromek vypadá dobře.
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 11.4.2013
Podle mého názoru vyrostl všechen obrost loni, jediná známka předčasného obrostu je na jednom horním výhonu. Osobně bych to smetí dole odřezal a vypěstoval korunku nahoře.
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 11.4.2013
Z čeho usuzujete? Mně připadá spíš jako dvouletá.
Vytápění skleníku, 11.4.2013
Používá se to v pasivních domech a to ještě ne ve všech. Navíc hlavní přínos není v tepelných ziscích, ale v zabránění zamrzání rekuperace.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika