Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez meruňky v prosinci, 10.12.2009
Myslím, že je málokdo taková trumpeta, aby to zkoušel. Takže jestli to vyzkoušíte, tak by bylo dobré časem napsat jak to dopadlo. No nejspíš to dopadne tak, že se nestane nic neobvyklého a stromek to v pohodě zvládne.
Broskvoň v biozahradě, 9.12.2009
Letos v létě jsme začali zahradničit na zahradě, kde do té doby předchozí majitelé stromky nestříhali ani nestříkali. Je zde i jedna broskvoň, asi tak sedmiletá, letos byla obsypána broskvemi tak, že i když jsem větve stromku podepřel tak se na něm... celý příspěvek >
Jaz zazimovat citron venku na zahradě?, 6.12.2009
Nejlíp ho uchráníte před zimou, když ho přenesete někam kde nemrzne.
Řez třešní a švestek, 5.12.2009
Otázka byla na stromky 4 leté, tam už předpokládám jakéstakés zapěstování korunky. Třešeň roste samovolně tak, že korunka je prosvětlena.  A k tomu zapěstování korunky u třešně, pokud chcete pyramidální korunu, tak ta se u třěšně vytvoří sama i... celý příspěvek >
Řez třešní a švestek, 5.12.2009
Sem tam někdo říká, že vámi vyjmenované stromky není třeba řezat vůbec. Já švěstky, třešně, višně taky vůbec neprořezávám.
Jak odnaučit přeskakování plotu, 2.12.2009
Abych uchránil ovce od sousedů, musel jsme odnaučit překakovat plot naše psi. Natáhl jsme kolem plotu elektrický ohradník, psi by sice plot pořád byli schopni přeskočit, ale už se neodváží k němu přiblížit.
Stříhání starších stromů, 1.12.2009
No, já jsem viděl kolem cesty z Frýdku do Třince (mám dojem, že to bylo někde kolem Vojkovic) jabloně ořezané hrozným způsobem. Jabloním se nechala tak jedna dvě větve z koruny, ty co rostly nejvíc vzhůru, takže nyní vypadají tak, že mají kmen vysoký... celý příspěvek >
Jak daleko od sebe sazet jablone?, 1.12.2009
Souhlasím, kdysi jsem koupil domek, kde byla mladá třešnička tak ty 4 m od už pěkně vzrostlé jabloně. Jak šel čas tak jsem jabloň ořezával, aby měla třešeň prostor, až při stáří třešně asi 10 let měla jabloň už větve jen na jednu stranu od kmínku. V... celý příspěvek >
Tulipány v truhlíku, 1.12.2009
Loni na podzim jsem osadil 5 truhlíků tulipány, nechal jsme je stát venku na zemi. Co se s nimi dělo bylo poněkud složitější, ale ve zkratce se dá říct, že do jara nepřežily. Na jaře nevykvetl ani jeden. Stejně dopadly i narcisy.
Založení trávníku ješte letos, 1.12.2009
Plevele rostou i teď, dokonce i kvetou, dnes (1.12.2009) nám v trávníku kvetou následující plevele: sedmikráska, jetel, pryskyřník a kokoška pastuší tobolka.
Hnůj, 29.11.2009
Asi tak, epidemie určitě nehrozí...to nehrozí, to by muselo plody z vaší zahrady požívat aspoň celé město. Pokud onemocníte jen vy a vaše rodina tak to není epidemie, ale prostě ve vaší rodině vypukla nějaká choroba.
Lze ji pohnojit starým cementem?, 29.11.2009
Nebezpečí z betonu? Když si představím, že ho mám uprostřed zahrady několik desítek tun  v základech domu, terasy a šopky,  tak pár desítek či set kilo zbylého betonu rozhozeného případně po zahradě není asi třeba řešit. PS: Předpoklám, že... celý příspěvek >
Lze ji pohnojit starým cementem?, 29.11.2009
Cement se vyrábí pálením nějakých jílů s vápencem a snad pískem, takže tam nějaký vápenec bude, k tomu asi křemík, železo, hliník. Takže asi nic co by kromě vápníku nebylo běžně v půdě. Navíc to po reakci cementu s vodou bude dost pevně vázané v... celý příspěvek >
Zprovoznění ruční pumpy Sigma Standart T, 29.11.2009
Ano, máte tam jen fotku kusu roury, kterou by měla proudit voda nahoru a táhlo k pístu, ale válec s pístem na fotce není. A jestli je něco špatně, tak je to nejspíš ve válci nebo v pístu.
Hnůj, 29.11.2009
Vždyť jim m§žtete děkovat, že vám tam přidávají močovinu, tím se zvyšuje kvalita. Já bych věděl snad i trochu poradit. Pořiďte si ty hnoje dva. Na hnojení se totiž líp hodí hnůj odleželý, takový uzráty. Takže budete mít kupku čerstvého hnoje,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika