Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení vrby, 15.11.2009
Čím tlustší pruty, tím větší přírůstky prvním rokem, když zapíchnete 3-5 cm tlusté klacky dlouhé 30cm, můžete mít prvním rokem přírustky až kolem 1,5 m.
Výsadba, 15.11.2009
Ano já si taky nemyslím, že bude sázet samé třešně na ptáčnici, jen jsem chtěl tak nějak upozornit, že na otázku: "Mám stromky, jak je mám sázet?",   se nedá rozumně odpovědět, když nevíte co je za stromky.
Sázení vrby, 15.11.2009
Právě naopak, zvěř vrbu miluje, zkuste dát králíkům vrbové věrvičky.
Výsadba, 13.11.2009
Třešně 4 metry od sebe? To si děláte srandu? Třešňě na ptáčnici tak 10 metrů od sebe.
Jedlý les, 13.11.2009
Jedlé stromy v lese? Takové tam nejsou, kromě těch dvou co jste vyjmenovala, ještě byste snad mohla přidat maliny, ostružiny, borůvky. Jinak jedlé stromy rostou na zahradě, ne v lese a pak se jedlému lesu říká zahrada.
Výsadba, 13.11.2009
Jaké stromečky? Ořech nebo angrešt? Angrešt stačí metr, ořech více než 5 metrů od plotu pokud souseda nechcete naštvat. A jabloně? záleží na podnoži, případně jak je chcete pěstovat.
Jak seříznout plot z thůjí?, 13.11.2009
Nevím jak u tůjí, ale obecně není dobré dělat tovéto řezy na konci vegatačního období. A když se tak probírám svou zapomnětlivou pamětí, tak jsem si nevzpomněl na žádný stromek, který by se doporučoval řezat na konci vegetačního období. Samozřejmě... celý příspěvek >
Otázka trochu filosofická, 13.11.2009
Ad 1. Aspoň moje babičky, přestože byly z dědiny neměly žádné extra znalosti léčivých bylin. Zřejmě ani moje prababičky neměly řádné znalosti skvělých léčivých bylin. Dvě zemřely dost mladé někdy ještě za první republiky na dnes asi celkem snadno... celý příspěvek >
Otázka trochu filosofická, 12.11.2009
Jako byste to viděl, pýr tam je taky, a je ho dost. Ale když je mi to jedno co tam je, hlavně, kdyř nechodím po blátě, tak mě potěší i to, že mi tam roste pýr.
Otázka trochu filosofická, 12.11.2009
Jem tak ze zvědavosti, kolik metrů máte toho angličana?
Otázka trochu filosofická, 12.11.2009
Rumiště... píšete hlouposti, nikdy jsem nepoužil žadný přípravek na hubení čehokoli a žádné rumiště ani blátivý plácek mi nevznikl. Naopak mám zkušenost, že pravidelným sekáním rumiště vznikne pro mne úhledná zelená plocha, kde se samovolně rožšíří... celý příspěvek >
Sběr listí traktůrkem, 12.11.2009
A proč ten traktůrek prostě nenastartujete a nezkusíte to?
Přesazení smrků a borovice, 8.11.2009
Můžete, ale nesmí vás chytit majitel lesa.
Akát, 6.11.2009
Pro Petera: S lesíkem nemám žádné plány, myslím, že druhové složení už dnes odpovídá přirozenému složení pro naši oblast, protože v lesíku se minimálně několik posledních desetiletí jen semtam pokácel nějaký strom, ale co jsem slyšel, tak tam nikdo... celý příspěvek >
Akát, 6.11.2009
Nenaznačuji, prostě to tak je. Smrk by sám od sebe v mém lesíku nikdy nerostl, takže se tam může dostat jen tak, že mu někdo pomůže.A proto nemůže být domací, je tam vždy jen jako host. Ve zdejších smrkových lesích není žádný smrkový podrost, když... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika