Příspěvky uživatele - Milan Fiala

Slivoň Anna Späth, 14.10.2012 Obsahuje fotku
Anna Späth Synonymá: Pôvod: Podľa anglických údajov v 1870 Kadoszbeg nájdených v Maďarsku a na chovateľa domu Späth na Rixdorf v Berlíne v roku 1947 v Berlíne predstavil. Talianske pramene uvádzajú ako pôvodu Nemecko, 1860 a 1874 ako odrazový... celý příspěvek >
Presenta, 14.10.2012
Zdravim pane Petr určite mate pravdu stou Presentou ale unas je velky problem zo škorcami- špačkami vždy mi ju dokladne obrali preto som ju zrušil teraz mi ešte ničia Tophit nakolko už nemaju čo v prirode jest.Elenu som asi nemal mala ine plody ake... celý příspěvek >
Mošt nechce kvasit, 8.10.2012
Borče nič bi sa nestalo, ked biva špatny studeny rok daval som do kvasu kukuričny sirup biely tekuty ten sa dava aj do kokakoly všedci to tak u nas robia vedla je fabrika na spracovanie kukurice a palenka je dobra.Tento rok sa nemuselo davat slivky... celý příspěvek >
Tophit, 8.10.2012
Tophit je ešte stale vyborny čo som dost prekvapeny, na okoli už niesu žiadne slivky preto sa mi dost donich puštaju škorci.Elenu som vykopal aj Presentu skusim posadit nejake dalšie novinky.
Althanova ryngle, 6.10.2012 Obsahuje fotku
Obor Ringlota je na polskej stranke.
Rubín nebo Rubinola?, 5.10.2012 Obsahuje fotku
Rubin je u mna jednotka sladky a štavnaty, potom su dalšie odrody Bohemia Gold, Idared.
Co právě sklízíte v r. 2012?, 28.9.2012 Obsahuje fotku
Mojmu priatelovi sa po mnohych neuspechoch podarilo zaštepit Hrušku do Jablone.
Mošt nechce kvasit, 27.9.2012
Mušt vam mohol zachladnut treba ho dat do pivnice alebo garaže a ohrievačom mu prikurovat dokial sa nerozkvasi.Unas maju Duranzie vyše 30 Brix sladkost a nechcu kvasit kolega rozrobil vkbeliku vody špecialne kvasinky z nemecka kupoval ich na Morave a... celý příspěvek >
Trnkovy kvas - problem s kvasenim, 15.9.2012 Obsahuje fotku
Ked idete merat s cukromerom musite vziat určite množstvo kvasu a zohriat ho na 20 C a potom merat.
Špendlíky, 15.9.2012 Obsahuje fotku
Špendliky dostanete kupit v Bojkovicich
Aprimira, 15.9.2012 Obsahuje fotku
Od 30.8 postupne Aprimira dozrieva teras ma krasne červene ličko.Je odolna voči šarke netrpi moniliou plodou.
Valjevka, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Valievka foto.Tento tyžden hlasia 30Cteploty kvalita všetkych sliviek bi sa mala zlepšit.
Tophit, 9.9.2012
Aprimira ma chut sladku ale je sucha nema štavu zarodila prvy rok uvidim čo dalej.Moniliju som nemal stanesa že niektore plody troch začnu hnit ale to je zanedbatelne.Ked budete striekat proti voškam-mšice nemusite sa bat šarky, čas nam ukaže či je... celý příspěvek >
Tophit, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Pane Petr Valjevku som nafotil, čačansku najbolu už len čo zostalo zbytek je zjedeny plody mala 100g.
Tophit, 8.9.2012 Obsahuje fotku
Zajtra to pofotim kolega si objednal zo zahraničia SUPREME PLUOT uvidim či mu to pšlu.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika