Mošt nechce kvasit



Milan Fiala - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 64.58 (?)
8.10.2012 19:12

Borče nič bi sa nestalo, ked biva špatny studeny rok daval som do kvasu kukuričny sirup biely tekuty ten sa dava aj do kokakoly všedci to tak u nas robia vedla je fabrika na spracovanie kukurice a palenka je dobra.Tento rok sa nemuselo davat slivky su mimoriadne sladke.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 114.130 (?), 26.9.2012 21:58, zobrazeno: 12941x

Dobrý den.Prosím někoho o radu.Mám založený mošt na skvašení již skoro 14 dní.Mám toho cca 110 l ve 4 nádobách.Jedna nádoba krásně kvasí, ale u ostatních se to absolutně ani nehne.V té jediné nádobě která kvasí bylo prvně asi 1/3 a po dvou dnech opatrně doleto dalším moštem.Tato nádoba krásně kvasila i při chladném počasí cca 5°C.Do všech nádob jsem přidal cukr, dohromady 4kg.Mám teď trochu obavu aby ten mošt místo kvašení nehnil.Dnes bylo cca 26°C a žádná změna.Včera jsem si rozdělal vinné kvasnice.Snad se mi to rozkvasí.Nevíte náhodou jestli jsem udělal něco špatně, ale chápu, že to půjde těžko jen tak odhadnout.Všem děkuji za odpovědi a rady.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 27.9.2012 9:20

Mošt kvasit začne nebojte se. Přidáním vinných kvasinek tomu nepomůžete, než se rozmnoží, už dávno "pojedou" ty divoké. Spíš bych přidal živnou sůl. Chcete-li urychlit nástup kvašení, přilejte do moštu pár litrů z nádoby, kde mošt již šumí.
   Můj osobní názor je, že množství 110 litrů by lépe kvasilo v jedné nádobě než ve čtyřech (menší střídání teplot a riziko oxidace) a že přídavek cukru je zbytečný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 130.4 (?), 27.9.2012 10:31

Zkuste si naklíčit obilí a dát to do toho. Měl jsem štávu s petozou, zkoušel jsem vše mozný, ale kvasilo to jen chvíli. S naklíčeným obilí to bouřilo až do konce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Milan Fiala - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 64.58 (?), 27.9.2012 18:42

Mušt vam mohol zachladnut treba ho dat do pivnice alebo garaže a ohrievačom mu prikurovat dokial sa nerozkvasi.Unas maju Duranzie vyše 30 Brix sladkost a nechcu kvasit kolega rozrobil vkbeliku vody špecialne kvasinky z nemecka kupoval ich na Morave a kvasit začali.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 114.130 (?), 27.9.2012 20:59

Ano já vím, že jsem to asi měl dát do sudu, ale teď už to nechci riskovat a brambořit s tím.Taky bych to mohl dát do sklepa, ale nechci s tím hýbat, taky by mě manželka asi uškrtila, když bych do paneláku tahal kvas.Mám strach aby to nezoctovatělo, pokud bych s tím hýbal.Jsem z toho na prášky a to jsem se těšil, že to budu vařit už první víkend v listopadu v naší rodinné boudě a to uvádějí, že do třech dní ovoce začne kvasit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 72.3 (?), 28.9.2012 10:17

Zdravím,

chtěl bych se zeptat co si myslíte o tom, že by se do kvasu místo bílého cukru přidal hnědý, třtinový. Díky za názory

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Milan Fiala - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 64.58 (?), 8.10.2012 19:12

Borče nič bi sa nestalo, ked biva špatny studeny rok daval som do kvasu kukuričny sirup biely tekuty ten sa dava aj do kokakoly všedci to tak u nas robia vedla je fabrika na spracovanie kukurice a palenka je dobra.Tento rok sa nemuselo davat slivky su mimoriadne sladke.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika