Příspěvky uživatele - Peter.pe

Rajčata 2019, 5.12.2018
Fuuuha, tak to je uz teda zbierka :-) tiez vacsinou sadim cherry, Ja som mal minuly rok ambrosia rose ubx, a boli najlepsie, najviac chutili, tak som hned tento rok objednal ambrosiu orange ubx a ambrosiu red (to rose uz nemali).  tomato... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 19.10.2018
Aj ja som z Caklovom nadmieru spokojny :-) Dobra komunikacia a super stav stromcekov, korenova sustava bohata (vyska takisto 2m, nic nestracovali). Peto
Mohu zasadit Stanley do špatné půdy?, 14.10.2018
Ja si skorej myslim ze skor ako od názvu odrody záleží na akom podpniku ju mate zastepenu.
Padání ořechů i s rubinou, 7.10.2018
Nemusi to byt len antraknóza,  u nas uz sa vyskytuje vrtivka orechová (Rhagoletis completa) a ta sposobuje cernanie supky a orechy padaju cele cierne a su znehodnotene - plesnive.
Sissy, 15.9.2018
niet nad dobreho priatela :-)  Obdivujem ake rozne druhy dokazete zohnat, o mnohych ani v tunajsich zahradnictvach nechyruju a maju len tradicny sortiment.
Doporučte odrůdu ořešáku, 7.9.2018
no s tym moc nesuhlasim ze vacsina je dobra, moja skusenost je skorej opacna, hlavne ako ich chcete ususit ked su take cele cierne a supka nejde dole :-(  a ked som luskal suche cierne tak skoro kazdy bol zly..
Doporučte odrůdu ořešáku, 7.9.2018
Aj ja som chcel vysadit este jeden mensi orech u nas (Mars), jeden velky uz mame - semenac, je dobry, ale po skusenosti s vrtivkou orechovou (rhagoletis completa) - vsetky orechy cierne, som od toho upustil, a ktovie ci si nechame aj ten velky,... celý příspěvek >
Proč ořech vlašský při dozrávání obal zčerná?, 4.9.2018 Obsahuje fotku
takze uz to mame aj u nas :-(  a co dalej s orechom... striekat si to dost dobre neviem predstavit je to velky strom...
Plumtastic - Top2000, 31.8.2018
Ockuje ale asi uz len forkertom, nie? ja som cca 2-3 tyzdne, chcel zaockovat klasicky do T-cka broskyne, ale uz nebola miazga. Som rad ze tu na fore predstavujete novinky, aspon ma clovek ako taky rozhlad, aj ked ich dostupnost tu na Slovensku je... celý příspěvek >
Nejsladší rajčata, 31.8.2018
Nam viacej chuti Gardenberry ako Jahodo, tiez som sa cudoval ze Jahodo je nejake suchsie a nieje vobec sladka, sme potom na to dosli ze ho musime nechat dlllhoo na stonke, ako ste uz spominali musi az prezriet. Ja som sadil viacej menej len cherry,... celý příspěvek >
Broskev mezi Redhaven a Cresthaven, 31.7.2018 Obsahuje fotku
Flamingo tento rok opäť nesklamalo :-). Aj tento rok nam viacej chuti ako RH, pri obdivoch som odflakol prebierku, ale plody Flaminga su vacsie ako RH (aj ked mensie ako minule roky), ale chutia super, uz sme obrali cca 4 bednicky a stale je ich... celý příspěvek >
Prasknuta kora marhule, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, na cca 4 rocnej marhuly mi takto poraskala kora, a aj nejaka huba sa tam nastahovala. Ma cenu sa ju pokusat zachranovat, alebo ju na jesen zlikvidovat a radsej zasadit novy stromcek? Lebo co som sa docital akonahle je tam huba, je to... celý příspěvek >
Lumigreen, 24.7.2018
Ja mam s nimi tiez vcelku dobru skusenost, tiez mi poslali viacej stromkov, jeden mal poskodeny koren, teda skoro ziadny (uplne bez vlasocnicovych korienkov) a v pohode mi ho vymenili, poslali novy, takze su ustretovy, ja som spokojny a odporucam.
Co to je za chorobu révy vinné?, 24.7.2018
Ja vykopat neodporucam, skuste si ale zohnat zimné vruble a na jar preockovat. Ja som tak spravil minulý rok a teraz uz mam úrodu. Som zasadil aj mlady vinic a neda sa to porovnat, ten rozdiel ked vyuzijete uz zakorenenu podnoz je obrovsky. Peter
Co Vaše réva 2018?, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Mne zarodili minuly rok naockovane do starych korenov Alladin a Super extra (ten uz zacina pomalinky dozrievat).
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika