Příspěvky uživatele - Peter.pe

Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 11.5.2019
no nepotesil ste ma, cital som vase skusenosti a som sa potesil ked som ho zohnal, som si ho tento rok naockoval (uvidim ako budem uspesny) a zakorenil odrezky ze ho povysadzujem, tak som zvedavy ako pojde u mna. Mam aj Alladin,... celý příspěvek >
Broskvoň Rich May, 10.5.2019
Ja mam zase Belmondo, a aj mne sa viacej pacia klasiky (napr. take dobre dozrete Flamingo :-),. Tieto splostene sa blbo aj odrhavaju, lebo mi tam skoro vzdy zostane kusok supky pri stopke, kedze sa neda vykyvat. Ale zase detom velmi chutia, su velmi... celý příspěvek >
Broskvoň Rich May, 9.5.2019
jaaj to poznam, aj ja som mal mat sendvicovu broskynu a bola z toho nakoniec obycajna gulata :-)
Moniliový úžeh peckovin 2019, 9.5.2019
Aj mne sa zda ze tento rok ako keby bol tlak tej monilie vacsi, z cca 5rocnej marhuly to skosilo 2/3 stromu, vsade na konaroch tecie zivica :-(  Orezem ju a som zvedavy co s nou bude. a to som ju postriekal pred kvitnutim signumom (len akurat... celý příspěvek >
Štěpování - a co potom?, 7.5.2019
Ku mne sa tento rok dostali zujimave vruble kostkovin a tak som tento rok pri kostkovinach vyskusal postup ze som neooholil vsetko na podnozi a podla mna to bola chyba, mal som velmi male percento ujatia. aspon mne sa to neosvedcilo, ja uz do... celý příspěvek >
Roubování, 3.5.2019
Mna by zaujimalo co bude dalej ked sa ujmu. Povodne kostrove konare resp. povodny kmen az na uroven novovrublovancov odrezete? Lebo podla mna ak ich nechate a vruble budu takto dole na kmeni tak rast nebudu. Peto
Asimina Triloba, 28.4.2019 Obsahuje fotku
Mne konecne poriadne zakvitla tak sa snad dockam aj nejakeho plodu :-), minuly rok jeden malinky bol, ale opadol :-(  
Cerv v kmeni topazu, 10.4.2019
Ja som nasiel nieco podobne na 5 rocnej jabloni, cca 60cm nad zemou, takze zrezanie neprichadzalo do uvahy, by mi zostal len pahyl :-(. tak som poriadne do diery zasmatral drotikom, snad som ho zasiahol, uvidime, sledujem stromcek, mozno ma tiez caka... celý příspěvek >
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 5.4.2019
Chapem to dobre? Si minulorocne semenaciky zakratil na 20cm, aby si podporil rast? Prosim ta ako to je, ak sa mi podarilo navrublovat minuly rok tenucky vrublik na podpnik mm106 a narastol za rok 50cm, treba ho zakratit alebo cakat a nechat ho rastat... celý příspěvek >
Střih mladé slivoně Stanley, 4.4.2019
som len amater :-), ale nebude nejako moc precnievat ten terminal nad kostrovymi konarmi, ked ich skratime na 3-4 ocka? ja by som ho nechal asi trsoku kratsi
Rozkvétání 2019, 24.3.2019 Obsahuje fotku
U nas marhule uz v plnom prude, a zacinaju pomalinky uz aj broskyne
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 14.3.2019
Tým Prolectusom kedy nasledne striekate, teda po akej dobe od Kuprikolu? V akom stadiu su vtedy broskyne? Vdaka Peter
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 27.2.2019
Ja som tiez striekal 40g kuprikolu podla návodu na obale, a sa mi marilo ze minule roky to bolo viac, tak som zvedavy aky bude výsledok.
Meruňka z pecky, 16.1.2019
No tak ja som bol vtom (niekde som zachytil), ze podpnik St. Julien nie je vhodny do sucha, tam je skorej vhodny myrobalan.
Rajčata 2019, 6.12.2018
Pre Katkos: Ambrosia gold, Ambrosia orange UBX,  Black strawberry mam priamo z ebay od J&L Garden, som nevedel ze je problem s tymi ruzovymi - nechal by som si semianka, boli skvele, som zvedavy na tieto. Mal som z nich len dve semienka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika