Příspěvky uživatele - 125.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 22.2.2014
Zdravím všechny milovníky slivovice a mám dotaz. Potřebují kvasinky ke kvašení vzdušný kyslík? Mám podobný problém, který se tady řeší. Švestkový kvas, který je v místnosti s průměrnou teplotou 20°C se zaseknul a asi měsíc je na 7%cukru. Poradíte co... celý příspěvek >
Čtvrtá hrušeň - doporučte odrůdu, 20.2.2014
Na odebrání roubů je už trrošku pozdě.
Slivovice - kvas, 16.2.2014
Zatým je pořáť dobrý, enem ne a ne dokvasiť.
Slivovice - kvas, 15.2.2014
Dobrého dňa přeju fšeckým odborníkom, mosím pověděť, že s tým kvasem sa nejak nedaří. Před chvíľů sem to měříl a nic, vůbec sa to nehýbe. Teplota v kvasírňi cca 22°C a teplota kvasa tak 19 - 20°. Měřené lihoměrem s teploměrem. Mám stým zamíšať nebo... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 5.2.2014
A ešče jeden poznatek "frgál (koláč)furt plave na vrchu ".
Slivovice - kvas, 5.2.2014
Toš děkuju za radu a co to bude stáť? U nás na Valašsku sa praví, že dobrá rada nat zlato, snáť né butélku slioice. Ale dyš sa to podaří aj tá slioica bude, enem nevím hde jů poslať. Dám na Vašů radu, přeredykám to do prádeľně a pustím radiátor a dyš... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 5.2.2014
Toš chlapi počůvajte, mám problém. Nechce ně kvasiť trnkový kvas, poslední trnky (Durancie a Domácí, zmíchaný kvas) sem zbírál 6. říjňa. V cymře, gde to kvasí je asi tak neco kolem 15 - 16°C. Bečky majů furt 8 procent cukra (měřené cukroměrem aj... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 2.2.2014
Je to průběhem letošní mírné zimy bez sněhu.
Zakalená slivovice, 2.2.2014
Děku ji jza odpověď, jestli dovolíte ještě jedna otázka. Může současně s alkoholovým kvašením u švestek nastat (nastartovat i jiné škodlivé kvašení), acetonové čí jiné?
Zakalená slivovice, 1.2.2014
Otázka pro odborníky, jsem naprostý laik co se týká chemie(ze základky toho už moc nepamatuji a asi se to ani neprobíralo). Jaké správné kvašení probíhá v ovocných kvasech a trošku odbočím, jaké probíhá při kvašení zelí. Předem díky za odpověď.
Lipnická švestka, 1.2.2014
Není to Durancie?
Gabrovská pro slivovici, 24.1.2014
Velká část totastů skončí v břiše a zbytek, asi tak 50 kg, v sudu s ostatními současně zrajícími švestkami. Přibližně za 3 - 4 roky bude Toptastů na samostatný kvas, také jsem zvědavý jaká bude slivovice.
Bosenská švestka, 23.1.2014
25 let starý strom začal opravdu plodit až po 23 letech?
Gabrovská pro slivovici, 21.1.2014
V loni začaly Toptasty zrát o něco později než v roce 2012, na konci srpna (přibližně 25) byly první zralé plody a v půlce září bylo po sklizni.
Přesazování odkopů, 13.1.2014
Můžete kdykoli, pokud není zmrzlá půda.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika