Příspěvky uživatele - 125.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování vs. roubování, 12.1.2014
Roubování, očkování jsem zatím nezkoušel.
Čertova hruška (hnilička), 12.1.2014
Tak to jsme už dva co se těšíme. Já ji koupil hotovou ve fy Prodej sromků s.r.o. Poslali stromek cca 2,5 m vysoký, s pěkně zapěstovanou korunkou a kořeny. Doufám že ji bude dařit. Do skanzenu na ni můžu jít podívat, mám to kousek popřípadě ochutnat... celý příspěvek >
Čertova hruška (hnilička), 10.1.2014
Na podzim jsem vysadil Muškatelku Šedou na semenáči, jsou to také dlouhověké stromy, 100 a více. Jsem zvědavý jak bude za těch 100 roků vypadat. PaR
Odrody naších dedov a pradedov, 8.1.2014
Panenské Zlepšené jsem narouboval na jaderničkovou podnož, zatím čekám na první jabka. Ale loni byly rouby napadené padlím.
Staré odrody slivek, 2.1.2014
Dědina, kam půjdete odebírat rouby je Vysoká u Příbrami.
TopTaste?, 21.12.2013
Čtyři až šest let po výsadbě.
TopTaste?, 20.12.2013
Zlín Malenovice, zahradnictví Kývala Krhová, Prodej stromků s.r.o.
TopTaste?, 19.12.2013
Pokud budete mít, pane Jano zájem, není problém rouby poslat. PaR
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 18.12.2013
Mohu Vaše zkušenosti jen potvrdit. Pouze mě překvapuje, že Vám Stanley nejde od pecky. Jak jsem psal v předešlém přízpěvku, Stanley i Toptast jde od pecky velice dobře. PaR
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 17.12.2013
Pravděpodobně se mezi prodejci potuluje více klonů Toptastů. Mám tuto odrůdu od tří prodejců ale všechny jdou od pecky velice dobře. Pravda je, že Toptast z jednoho zdroje má trošku odlišnou chuť, tak trochu do rynglí. Je také docela dobře možné, že... celý příspěvek >
Wagenheimova nerodí, 9.12.2013
Mohu potvrdit, vloni Wangenheimova zaplodila poprvé (pátý rok po výsadbě) pár plodů, letos jsem nastačil podpírat větve.
Špendlíky, 22.11.2013
Na obrázku jsou opravdu pravé špendlíky,
Špendlíky, 21.11.2013
Před rokem jsem dva špendlíky zasadil, renomovaný prodejce se dušoval, že to jsou opravdu pravé špendlíky, žlutá domácí švestka. Tak čekám a jsem zvědavý co z toho vyroste. PaR
TopTaste?, 13.11.2013
Z pěti stromů bylo letos asi 90kg ale velká část se snědla a zbytek skončil v sudu s ostatními odrůdami.
Staré hrušky, 5.11.2013
Muškatelku Šedou jsem dnes zasadil. Teď už zbýva než čekat na prví plody.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika