Příspěvky uživatele - 125.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň vhodná na mušt, 6.4.2014
Na moštování je velice dobrá Jadernička.
Trnky Kulovačky, 6.4.2014
Téměř na 100% to je Durancie.
Rozkvétání slivoní, 2.4.2014
Zatím první květy na Presidentech, zbytek těsně před květem. PaR
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 25.3.2014
Dobrý den, mám vysazenou Kompaktu. Zvolil jsem ji pro její vysokou odolnost proti monilióze a mrazu ale není samosprašná, poradíte opylovače? Děkuji.
Tatarova hruška, 18.3.2014
A jsou to opravdu Tatarovy hrušky?
Odrůdy meruněk, 18.3.2014
Ano, byla by krytá ze severu rodinným domem. Ještě zbývá najít tu samosprašnou odrůdu.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.3.2014
Je Pincot samosprašný?
Odrůdy meruněk, 17.3.2014
Zdravím všechny příznivce meruněk. Chci se zeptat, jsou meruňky samosprašné a existuje odrůda, která by se mohla s úspěchem pěstovat na Valašsku ve 450-ti m n. m.? Všem předem děkuji za odpověď.
Hybrid švestkomeruňka, 13.3.2014
Letos dáme Lipnickou, není to sice švestkomeruňka ale jsem zvědavý co to bude.
Odvětrání slivovice, 5.3.2014
A měděné aparatury?
Slivovice - kvas, 2.3.2014
Dobrý den, rozvinula se zajímavá debata na téma kvas, ale jak jsem slíbil, informuji o množství pálenky. Tak tedy, kvas byl z 95% Durance a zbytek Prezident. Poslední švestky jsem sbíral 8. 10. 2013. Zpočátku probíhalo bouřlivé kvašení, protože v... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 26.2.2014
Díky všem za informace, asi to nechám chvilku uležet a pak do palírny. Budu informovat kolik toho nateklo.
Určení odrůdy, 25.2.2014
Ano, může to být Durancie i Domácí Vekloplodá.
Kdo poradí výchovný řez slivoně stanley?, 25.2.2014
Je to pěkná houština a takhle od stolu je těžko radit.
Slivovice - kvas, 25.2.2014
Možná, že jsem se špatně vyjádřil ale měřil jsem cukroměrem i refraktometrem. Naměřil stéjnou hodnotu - cukroměr 7, refraktometr 11 - 4(švestky) = 7. Přidat cukr, nebo zamíchat a okysličit popřípadě přidat kvasinky a živnou sůl. Předem díky za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika