Příspěvky uživatele - 216.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - výsev, 14.1.2015
Co takhle zadat nejdřív dotaz neboli název vámi zbytečně založeného nového vlákna do vyhledávače na levé straně? O výsevu paprik už se toho tady napsalo opravdu hodně.
Jaká odrůda je vhodná na sušení?, 9.1.2015
Jablka suším zásadne oloupaná     můžu se zeptat na důvod? Vždyť se říká, že pod slupkou je nejvíc vitamínů.
Krmení slepic v zimě, 31.12.2014
Rozhodně ještě počkejte, já bych tipovala, že se střídají. Že by ty zbylé čtyři slepice nesly celý měsíc (nebo jak dlouho)  každodenně je dost nepravděpodobné. Časem se stane, že budete mít vajec pět, jiný den třeba jen dvě. Ohledávat slepici... celý příspěvek >
Krmení slepic v zimě, 30.12.2014
nepřítomnost pšeničného zrna v krmné dávce není nic tragického No, minimálně na zimu je celé zrno, i třeba kukukuřičné, rozhodně ve stravě potřeba, živiny jsou v něm v koncentrovanější formě, déle se tráví a slepice tak přečkají dlouhé zimní noci... celý příspěvek >
Skokan hnědý - zimování doma, 28.12.2014
Zkusila bych o radu zavolat do nejbližší záchranné stanice pro volně žijící živočichy - najdete je podle bydliště tady.
Vŕba košikarska, 27.12.2014
Myslím, že tazateli jde o to, kde ty pruty sežene. Mě by to taky zajímalo, vrb je v okolí spousta, ale ne košikářských.
Kysané zelí, 13.12.2014
Ale není pozdě, nic se neděje, nechte ho, kde je. Prostě ho budete mít vykvašené o něco později, za dva, tři týdny. A bude to normální kyselé zelí, žádné marinované.
Kysané zelí, 13.12.2014
No, my v podobných podmínkách máme zelí hotové tak za 6 neděl, podle mě je ještě brzy.
Bílá rasa a krmivo, 3.12.2014
No, nejsou nejhorší, ale existuje celá řada lepších. Hlavně štěně velkého plemene by mělo mít v době růstu, což je cca do 1,5 roku, co nejkvalitnější a nejpestřejší stravu, dělá si základ na celý život.
Čím nejlépe vápnit, 31.10.2014
Chystám se v dohledné době vápnit hašeným vápnem, pytlovaným hydrátem. Co je špatně na jeho konzistenci?
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Není někde v dostupném okolí moštárna, že byste si tam těch pár kilo jablek nechal nadrtit? Tady u nás má drtič i lis třeba Svaz zahrádkářů, na podzim párkrát moštují pro veřejnost.
Vystrašený kocour, 26.9.2014
Dobré zkušenosti jsou i s Bachovými kapkami, nejlepší je, nechat je namíchat odborníkem kocourovi přímo "na míru".
Jak a kdy ostříhat hlohyni, 5.9.2014
Abych nezakládala nové vlákno, připojím se svým dotazem na hlohyni taky sem. Mám poměrně velký keř, který jsem si vypěstovala z řízku, Už řadu let velmi bohatě kvete, po odkvětu se vytvoří zelené bobulky, ale místo aby dozrály a zčervenaly, tak... celý příspěvek >
Kuna na zahradě - Ano či ne?, 1.9.2014
zvířata ne vždy dávají přednost drahé prémiové potravě, rozhodují se podle jiných měřítek Zvířata by to poznala, kdyby výrobci nepřidávali do levných granulí nejrůznější atraktanty. Když uvážíte poměr ""cena výkon", tak jsou ty levné granule... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 23.8.2014
Chyba je taky v tom, že stříkáte už zasažená rajčata, všechny dostupné fungicidy jsou preventivní, lehce kurativní účinek se uvádí, pokud se nepletu pouze u Ortivy. Ale u mě nezabrala Ortiva ani na rajčeti, kde jsem objevila jeden jediný flíček, i... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika