Příspěvky uživatele - 216.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak odehnat kočky, 16.3.2015
Já si pomáhám tak, že na oseté, případně čerstvě osázené záhony rozmístím smrkové větve, kterými jsem na zimu zakryla růže a pod. Do jara už jehličí opadá, takže větve na záhonech nestíní, ale zabrání kočkám (ale i ptákům), v hrabání. Když je pak... celý příspěvek >
Škůdce na bříze, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Na mladých břízách se nám objevil na větvích nějaký škůdce, co nám ohryzává kůru. Na internetu jsem nic podobného nenašel. Poradí mi někdo, co by to mohlo být za potvoru? Moc děkuji
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 11.3.2015
Naprosto souhlasím, mám Boskoopské, veliký strom a jezdí si speciálně pro něj i spousta známých. Po vánocích je vynikající, jen lehce navinulé. Svíravá kyselost je nesmysl.
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 3.3.2015
Když takhle velký záhon naplníte zeminou, ty strany se vyboulí, to byste musela mít ještě nějaké spony, které by je bázaly, něco, jako se prodává na rozměrnější truhlíky. Jinak by vám to měl vyrobit jakýkoliv klempíř, naní to nic složitého. Ale... celý příspěvek >
Moniliosa - pomozte mi se v tom vyznat, 3.3.2015
Postřikem v době květu zabráníte moniliové spále, která může stromek úplně zlikvidovat. Na moniliovou hnilobu plodů musíte, bohužel, stříkat znovu, hlavně pokud jsou k rozvoji houbové choroby vhodné podmínky - počasí. Sama se taky snažím vyhnout... celý příspěvek >
Naprostý začátečník - poradíte?, 22.2.2015
Předběhl jste mě, ale potěšil, že nejsem sama. Pořád ji mám doma, a viděla jsem ji dokonce za 70,-. korun. A krásné barevné fotografie na křídovém papíru jsou jenom pro zlost, protože něco podobného na skutečné zahradě nikdy nevyroste. Aspoň ne na té... celý příspěvek >
Naprostý začátečník - poradíte?, 22.2.2015
Proto záhony orám (ořu?) obojí, viz příručka.  Jinak bych trochu koňského hnoje klidně ještě teď na jaře zaryla, na záhony, kam přijde zmiňovaná cuketa, lilky, tykev a podobně. Než se budou po zmrzlých sázet, tak se hnůj stihne víceméně... celý příspěvek >
Jaké květiny na balkon jižní strany?, 14.2.2015
No, tak zrovna fuchsie, begonie ani netýkavky na slunci nepůjdou, jsou to vyloženě květiny do stínu.
Plastová snášedla pro slepice, 5.2.2015
A jak chcete donutit slepici, aby do toho snášedla vůbec nesla? Tedy pokud ji nechováte v krabici jen o něco málo větší.
Živý plot u rybníka, 30.1.2015
Já si tedy myslím, že obyčejné nenáročné keře (tavolník, rosa rugosa) by se na daném místě mohly dařit. Ano, je to vlhčí stanoviště, ale že by musely kořeny sahat do vody se mi podle fotky nezdá.
Vysévání letniček, 19.1.2015
Já bydlím na venkově a zahrádku mám takovou vesnickou, hodně toho pěstuju k řezu. A hledíky se mi ve váze líbí moc. V posledních letech mě ale ve výběru kytek omezují slimáci, jsou jich mraky. Takže třeba na afrikány můžu zapomenout, na nejrůznější... celý příspěvek >
Vysévání letniček, 18.1.2015
Já jsem si koupila Hledík větší - MAXIMUM, jsem zvědavá, jestli mi opravdu naroste tak velký. Mám hledíky moc ráda ve váze. Jinak mám hodně semínek svých, sbírám je, pokud to jde, nákupy se dost prodraží a klíčivost občas taky nebývá nijak... celý příspěvek >
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 17.1.2015
tiež hore rastúce odstrániť    Tak to bych tedy určitě nedělala, a už vůbec ne v předjaří, výsledkem by bylo, že strom obroste vlky stejně ne-li víc znovu. Odstranění, nebo lépe průklest těchto větví by se měl rozložit minimálně na... celý příspěvek >
Čmelík, 17.1.2015
Nejsem si jistá, jestli zrovna tyto spoty na čmelíky zaberou, frontline už někdy nepůsobí ani na blechy a fypryst je vlastně totéž, stejná účinná látka. Šla bych radši pro něco k veterináři. Nebo možná stronghold, má širší spektrum působení.
Rajčata pro sezónu 2015, 15.1.2015
Neřekla bych, že hustá výsadba znamená automaticky vysoké riziko plísně a naopak, že se plísni ubráním, když nechám mezi rostlinami velké rozestupy. Před lety jsem udělala pokus, kdy jsem vysadila několik rajčat do sadu, který přímo nenavazuje na dům... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika