Příspěvky uživatele - 31.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak dlouho kvete magnolie?, 5.4.2011
Ještě že jste mi t o těch letních řekla, vykašlu se na to, mně teprve pár dní začínají kvést narcisy, hortenzie budou jako každoročně vymrzlé, takže na nic choulostivého to tu není. Ta okousaná Rubra se vám už nevzpamatovala vůbec neb jen zatím... celý příspěvek >
Jak dlouho kvete magnolie?, 5.4.2011
konvalinko, ona vykvete rychle a jakoby všechny květy najednou, na rozdíl od Susan, ta kvete postupně a dlouho, loni od poloviny května do konce černa. Ta vaše Yellow River je nádherná kvete taky později, (dle Havliše až v květnu)? Máte nějakou,... celý příspěvek >
Jak dlouho kvete magnolie?, 5.4.2011
soulangeana začíná kvést v těchto dnech a pokvete tak 10dní. Pokud přijdou mrazy jak loni, tak omrzne a je to ještě rychlejší. Ale je krásná. alena
Zmlazení broskvoně, 5.4.2011
Wimpi, to druhé video je skvělé a velmi srozumitelné. Jen mi není jasné, kdy tak řezat.Před květem, v květu v zimě? Teď?
Můžou hortenzie a chryzanteny pomrznout?, 4.4.2011
taky jsem koukala na,,hlízy,,...navíc hortenzie mi přes zimu omrznou pupeny na větvích, takže musí obrážet od báze. Chryzantemy mi buď omrznou nebo ohnijou jak jsou přikryté. alena
Ibišek syrský - jak na něj?, 3.4.2011
Ještě je čas. Tento ibišek obráží až když už je vše zelené
Můžou hortenzie a chryzanteny pomrznout?, 3.4.2011
Ještě bych je nechala doma. Ven až v květnu po zmrzlejch nebo aspoň koncem dubna
Výsadba meruněk - přidat kompost?, 2.4.2011
Pane doktore, to jsem měla štěstí, že tu jste. Jdu nato. Tůje ani jalovce stínit nebudou, jen moje maminka má pcit, že negativně působí na zasazenou kalinu (někokik let vždy jakoby zmrznou konce, dovezla ji mladou sem ze své chalupy, tak ji pořád... celý příspěvek >
Výsadba meruněk - přidat kompost?, 2.4.2011
Jdu sadit meruňku. Velkopavlovickou, to mě asi moc nepochválíte, ale jiná nebyla. Včera ji v zahradnicví zastřihli větve nakrátko, prý to tak je správně. Přes noc byla v kýblus vodou. Budu sázet do kompostu s původní zeminou. 1. mám zastřihnout... celý příspěvek >
Ořešáky versus smrčkový plot a jabloně, 31.3.2011
Nechci vám do toho kecat, už jste to dostatečně probrali, jen byste možná měl přistoupit na kompromis a zasadit jeden dva ořechy. Sice by nebyla úroda tak velká, ale radost byste z nich měl.
Ořešáky versus smrčkový plot a jabloně, 31.3.2011
uf konečně to to trvalo
Co vám právě kvete a raší, 30.3.2011
pH, já mám ty lilie už dva roky napadné nějakou tou plísní. Pochopila jsem až tady na Zahradě.cz, že je to asi tím, že jsem v jejich blízkosti vysadila nějaké hybridy. Loni jsem ty hybridy přesadila jinam, ale té choroby jsem asi bílé lilie... celý příspěvek >
Rychlerostoucí smrk, 30.3.2011
Dobrý večer pánové, oběma děkuji za odpovědi. Ujasnila jsem si, že jsem podvědomě postupovala správně, jen jsem neměla odvahu sáhnout do terminálů
Afrikány, 30.3.2011
sypat sůl? Tak to bude dobře prosleno. Dobrá rada nad zlato alena
Co vám právě kvete a raší, 30.3.2011
PP, není to k ničemu. Aspoň nějakou jistotu máme. A stejně mě každročně fascinuje, že to vše znovu vykvete. Kytky a stromy. Což je v tomto lidském bordelu udivující
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika