Příspěvky uživatele - 31.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tipy na dárek k narozeninám, 10.5.2011
Drtič je skvělý nápad, sama bych ho potřebovala, neměla bych tak hnusný kompost. Jak to funguje a kde ho najít na netu?
Slimáci, 8.5.2011
Skoro všechno omrzlo jen ty potvory jsou fit, asi si vylepší genetiku o květnové mrazy
Asi pomrzlý Javor a Magnolie nebo nějaká choroba, 7.5.2011
Jo tak takhle mám javor a magnolie pomrzlé taky
Mrazík, 7.5.2011
Mně omrzly nejen výhony jedlí ale hlavně komplet magnolie. Květy bych tak neřešila, ale co ty listy... A nejhorší budou ibišky, nedovedu si představit, že znovu obrostou. Samozřejmě fuchsie, kalokvěty. Mladý buk, javor... odkvetlý rybíz... Každým... celý příspěvek >
Slimáci, 28.4.2011
Jardo neprovokujte nebo Vám je budeme v létě posílat poštou až do Slatiňan
Slimáci, 27.4.2011
No tak hlavně, abyste to nezakřiknul... a bacha na ochranáře (sbírám je ručně s igelit pytlíkem na ruce a do druhého se solí je házím). Je to nechutné a drastické pro mě i pro slimáky, ale i jediné reálné řešení. Těžko chemií psypat celý trávník...
Nemocný rhododendron, 27.4.2011
Tak u mě to vypadá na finále. Tři různě staré takové ty teď bíle kvetucí rhdodendrony mají tak ze čtyř pětin nevykvetlá zaschlá poupata a je to rok od roku horší. Přitom jsu každý v jiné části zahrady, mají kompost, rašelinu, hnojivo na rhodod... celý příspěvek >
Slimáci, 27.4.2011
Zatím jsem letos nenašla žádného, až z toho začínám být nervozní. A ještě dotaz, likvidujete i ty malé pruhované budkaře?
Magnolie stále nekvete, 24.4.2011
Lenko, některé magnolie kvetou až po několika letech, určitě po více než dvou. Např. soulangeana. Chce to čas, trpělivost, hnojivo, rašelinu a kompost
Fuksie / Fuchsie, 22.4.2011
Já už je mám krásně obrostlé, ale bojím se poklesu teplot v noci. Mám jich několik květináčů, takže schovávat je na noc je nereálné, navíc nejsem tu denně. Fakt nevím, co s nimi, vypadají prostě, že už chtějí ven. Tak nevím mám nebo nemám
Fuksie / Fuchsie, 22.4.2011
Dobrý večer všem, už jste vystrčili ven fuchsie? Nebo až po zmrzlých?
Oleandr, 10.4.2011
Nikdo mi neodpovídá, tak je jdu vystrčit na terasu
Oleandr, 10.4.2011
Dobrý den, už jste vyndali ven oleandry?
Jak se zbavit vrabců, 5.4.2011
To mi připomíná, jak mi někdo přivezl hit z Maďarska proti mouchám. Obrázek obrovského slunéčka sedmitečného. V návodu bylo: přilepit na okno a mouchy nebudou lítat dovnitř.
Zmlazení broskvoně, 5.4.2011
Tak jsem z toho zase jelen. Mám tři roky na zahradě broskev, špatně stříhanu, rozhodně má víc než čtyři kosterní větve, má jich tak šest. Samozřejmě úroda žádná. Můžu jí uplně odstčihnout u kmene dvě větve až u kmínku, aby zůstaly čtyři? Hlavně tu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika