Příspěvky uživatele - 31.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přísavník, 1.9.2010
Parthenocissus quinquefolia (L.) PLANCH. (přísavník pětilistý, psí víno)- Psí víno je jen lidový název pro jednu a tu samou rostlinu. Pletete se Vy
Pnoucí jahody, 31.8.2010
Já se domnívám, že ty pnoucí jahody se tady pořešily s tím, že to nejsou pnoucí, ale převislé a jen jim tak prodejci říkají... nebo je to jinak?
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 31.8.2010
Ze shnilých jablek, která z těchto desítky let starých a neošetřovaných stromů padají od začátku července nikdy dobrý mošt nebude I další rady mi připadají poněkud OT, otázka byla Co dělat, aby staré jabloně neplodily, nikoli Co s přebytečnými... celý příspěvek >
Slimáci, 28.8.2010
Mně se nezdá, že by šly na trvalky méně než na zeleninu... letos milují levandule a lilie (ty teď teprve dokvetly a hodně voněly, slimáci z nich šíleli). A najít slimáka houpajícího se na rhoden to jsem si nikdy nemyslela. Jinak jezdím ještě na... celý příspěvek >
Svilušky pod kůží?, 24.8.2010
Já jsem požraná celé léto, ale v těchto týdnech nejvíc. Už se sprchuju po každé práci na zahradě a nejhorší je to večer po sbírání slimáků. Vůbec jsem nerušila, že ty svilušky nebo sametky nebo co to je vlastně na člověka vlezou, někde se zakousnou a... celý příspěvek >
Setí trávníku na zanedbaném pozemku, 22.8.2010
Ten plevel musíte napřed zničit. Píšete, že jste stříkali roundupem, ale ten než zabere, trvá to tak dva až tři týdny. Roundup se musí přes nadzemní části rostliny dostat ke kořenům. Pět dní je málo, přečtěte si návod. Pak bych ty zbytky, které... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 20.8.2010
Dnes jsem se byla podívat v zahradnictvi u p.Basika. Má tam spoustu krásných zdravých rostlin, tady se nebudu bát objednat  -najaře to budou lilie. Také musím pochválit firmu Dolce od které mám druhým rokem denivky. Kvetou od začátku července... celý příspěvek >
Magnolie - pěstování a střihání, 19.8.2010
konvalinko, asi pokvete normálně, má nasazeno na květ na příští rok. Já šmikla jen pár konců větviček, které opravdu překážely. Díky
Maliny neplodí, 19.8.2010
Já mám maliník, který plodí jednou a na letošníh výhonech a jen na podzim, nedávno odkvetl, ale plody bývají tak v říjnu. Nevíte, co to mám?
Kde sehnat cibule?, 18.8.2010
Objednat si je můžte v zahradnictvích po internetu. Většinou i vyčtete, kdy je zasílají
Magnolie - pěstování a střihání, 17.8.2010
Konvalinko, nevykvetla tam kde jste ji střihla nebo už nikde? A letos nebo někdy před lety? Já letos musela po odkvětu trochu střihnout (prostor)a druhé kvetení teď v srpnu je opravdu mizivé, skoro nic. Jde mi o to, jestli se to příští rok napraví
Levandule a mulčovací kůra, 16.8.2010
levandule pořebuje slunce a ne mokro, raději sucho, takže proč mulčovací kůru...
Poznáte co je to za rostlinu?, 15.8.2010
1. Deutzia?
Co s posbíranými slimáky?, 15.8.2010
Moje sousedka má slepice (v ohradě), ale dobře si hlídá, aby jim nikdo slimáka nehodil. tak nevim
Co s posbíranými slimáky?, 14.8.2010
Já mám čím dál víc pocit, pane Vsloužile, že to naše sbírání je jen o estetickém vylepšení momentálního stavu zahrady a taky o pocitu, že proti nim něco děláme. Zahradu oběhnu několikrát, znám "místa" jak jiní chodí na houby. Pokud se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika