Příspěvky uživatele - 47.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rašelina funguje, 5.7.2009
Já si prostě myslím, že je to úplně jedno, jediné co Vás ochrání spolehlivě a dlouhodobě před řasami je kvalitní filtrace a ani ta nemusí být drahá, vsadím se, že doma najdete pár sudů, nějaké houbičky na mytí nádobí, pár trubek atd... Myslím, že je... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 4.7.2009
ještě se omlouvám, přece jen nejsem tak vstřícný typ člověka jako třeba pan Hrkal, kterého si tu opravdu vážím, řekl bych, že on tu právě vyvažuje můj sarkasmus (Díky Martine!). Ale ono je to také tím, že některé nápady se tu řeší pořád dokola, až... celý příspěvek >
Potůček - umístění plochých kamenů, 4.7.2009
Pokud chápu o co Vám jde dobře, stačilo by flexibilní lepidlo na obklady (takové to cementovité cosi, prodává se ve 25kg pytlech myslím). Krásně se s tím pracuje, spojíte kameny (nemusíte tak aby držely pokud drží sami o sobě, jen utěsněte díry mezi... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 4.7.2009
O to nejde, ono každý biotop je unikátní a přijít na to jak fungují ty Karvinské nádrže by asi vyžadovala několikaletý výzkum. Ale amozřejmě bych Vám přál aby se Vám to povedlo vyzkoumat a pak jste se mohl o postup podělit, samotného by mě to... celý příspěvek >
Jezírko, 1.7.2009
mít zapnutou filtraci a UV lampu, hlavně, jak Vám někteří "odborníci" poradí to nevypínat... filtrace by měla běžet 24 hod. denně... voda v novém jezírku potřebuje "vyspět" a srovnat se... proto se také hned po založení... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 30.6.2009
Milý hoste, přál bych Vám smutný pohled na Koi, kteří byli vystavení příliš vysoké koncentraci ozonu. Já se jen snažím upozornit na možná rizika, protože většina všech zmiňovaných prostředků se musí používat rozumně... a ne bez rozmyslu do nádrže... celý příspěvek >
Písková fitrace?, 30.6.2009
Pokud je to takhle tak bych rozhodně doporučoval najet na stránky koiphen.com...tuším, že uživatel pod přezdívkou "birdman" tam má dost příspěvků o tom, jak konvertovat pískový filtr pro bazén na jezírkový. Bohužel Vám v tomhle příliš neporadím.... celý příspěvek >
Rašelina funguje, 29.6.2009
Ozonizer je super věc, ale pokud s ním pracujete je nutné jeho činnost kvalitně monitorovat... abyste jezírko nevyhubili... potažmo neotrávili i sebe...
Hnědý šlem na dně, 29.6.2009
Přípravky proti řasám tam lejte až jako úplně poslední věc... Jinak ty vaše bublinky by docela dobře mohli být kyslík produkovaný ve dne fotosyntézou...
Stavební povolení, 29.6.2009
Mě třeba bylo řečeno, že při mých plánoných rozměrech 3x4m a hloubce do 1,5 metrů to není třeba řešit...
Stavební povolení, 29.6.2009
Já bych si na Petra tak nevyskakoval... ono když to neví ani příslušné SÚ a v každém městě se to řeší jinak... :/
Písková fitrace?, 29.6.2009
Promiňte, ale i pro jezírka existují pískové (bead filtry) jsou ale znatelně dražší. Jinak pokud myslíte, použít pískovou filtraci od bazénu, nedoporučuji to, pro účely použití v jezírku by se musela patřičně upravit a i tak není záruka, že by to... celý příspěvek >
Hnědý šlem na dně, 29.6.2009
Nejspíš hnědá "kobercová řasa" neřešil bych jí, naopak pokud je voda čistá může podle mého názoru udržovat kvalitní parametry vody... Pokud Vám někde vyloženě vadí, odstraňte ji mechanicky... třeba u vstupu do jezírka, v rybníce se koupete... celý příspěvek >
Stavební povolení, 29.6.2009
Vidíte, myslím, že to vám řeknou všude jinak... po mě nic takového nechtěli, na základě toho, že ze zákona na stavby pod úrovní terénu (mimo jiné třeba moravské vinné sklepy) není potřeba žádné ohlášení. :)
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 29.6.2009
Zkuste osvědčená bonsai centra... libčany, nebo Uherské Hradiště, tam je tuším Rinko a ještě Isabelia... možná i Jezírka Banat v.. Olomouci (tuším) a nebo Alcedor ve Zlivy (tam nevím, ale každopádně se zabývají chovem koi kaprů, takže třeba lampy by... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika