Příspěvky uživatele - 47.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velda i tronic, 18.7.2009
Jestli se dobře pamatuji, je to zařízení, které uvolňuje do vody ionty mědi? Hm, moje taková nejzákladnější myšlenka je, že se snad výrobce postaral, aby rybám zařízení neuškodilo. Ale pak když se nad tím zamyslíte víc, jedná se o novou technologii... celý příspěvek >
Jezírko je kalné a zelené jak hrachová polévka, 17.7.2009
A já mám v jezírku starý cedník místo filtru a fakt funguje... i na větší jezírka, určitě zvládne i 80m3, fakt, voda je krásně čistá...
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 14.7.2009
Pokud jsou to dostatečně odolné rostliny určené pro naší klimatickou zónu, tak nevymrzají... třeba takové orobince ale nad vodou "proschnou" další rok ale vyraší nové stonky od kořenů..
Proti zamrzání jezírka, 14.7.2009
Ono když se chce, tak se vždycky najde řešení... Když se nechce tak to pak nějaký inteligentní člověk nechá pomřít pod ledem... :)
Proti zamrzání jezírka, 13.7.2009
Co to třeba vypustit, sebrat nadbytečné rybky a dát je do nejbližšího zverimexu?
Čerpadlo k jezírku, jaké?, 13.7.2009
Doporučení čerpadla asi raději nechám na někom jiném (mě se hodně líbí čerpadla značky SICCE Aqua..) ale, to aby voda nepřetekla, byste možná mohl vyřešit vytvořením "vlny" u návratu do misky... ta vlna by měla být o něco vyšší, prostě tak,... celý příspěvek >
Čerpadlo k jezírku, jaké?, 13.7.2009
80l vody? Není to překlep? Já jen, že když tam dáte nějaké čerpadlo co vytáhne nějaký slušný přítok do metru, tak to bude všecko v tom potoku a v jezírku bude skoro sucho :D Samozřejmě, to je nadsázka... ale opravdu je to jen 80l?
Proti zamrzání jezírka, 12.7.2009
Ivanko, šetřte své nervy, nemá snad cenu zmiňovat, že většina jezírkářů si to až tak nebere... :/ Už jsem bohužel viděl hodně rybek, které nikdo nechtěl... a taky zachraňovat jednoho velkého koi, kterého nějaký chytrák pustil do normálního... celý příspěvek >
Kam s UV lampou?, 12.7.2009
Já s lampami právě do styku až tolik nepřišel, všude mám raději ozonizéry... ale přemýšlel jsem, že bych vyzkoušel lampu...
Kam s UV lampou?, 12.7.2009
To mi přijde od výrobců dost na h... teda jako investoval jsem dost peněz do elektroinstalace na zahradě... :/ a řešit nějaký trafo... pche :/ radši zůstanu o ozonu...
Hnědý šlem na dně, 10.7.2009
Pokud začnete lít chemii, ať už skalici nebo hypermangan, zásadně tím ovlivníte samočistící funkci jezírka, sice je pravda, že onen šlem možná zmizí, ale to bude za prvé chvilkové, a za druhé, jako následek vymření prospěšných bakterií v jezírku i... celý příspěvek >
Kam s UV lampou?, 8.7.2009
Jak které zřejmě, co já vím, tak se ale lampy dodávají v "krytu" z plastu, ve kterém je elektrika a samotná trubice se zářivkou... teda tak nějak to mají řešené lampy TMC... u ostatních nevím, na vlastní oči jsem neviděl.
Rašelina funguje, 7.7.2009
Zajímavé, doufám, že se podělíte o další poznatky. :)
Stromek k jezirku, 6.7.2009
japonské javory břeh jezírka krásně oživí... co bych ještě přidal, možná by šel buxus... sice se jedná o keř, ale není problém ho vytvarovat "na kmínku" :)
Rašelina funguje, 5.7.2009
Teoreticky to možné je, to by snad vysvětlil nějaký biolog... takže je to zhruba litr slámy na kubík, zajímavé, možná to zkusím v karanténním jezírku a uvidíme...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika