Příspěvky uživatele - Josef Svojanovský

Kořeny šeříku, 19.2.2008
Na tuto stránku jsem přišel celkem náhodou, protože mě zaujal nadpis. Při čtení příspěvků jsem si uvědomil, že nechtěně jsme si odstranili "něco" co ostatním znepříjemňuje práci na zahradě. Když jsme asi před 8 léty zakládali okrasnou zahradu, tak... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 18.2.2008
Když se o věci, problému několikrát hovoří, vždy se příjde na dobré řešení. Když jsem Vám paní Katko napsal svůj příspěvek, nechtěl jsem Vás zahrnout složitostma, ale ukázat, že i s čerpadlem nemusíte mít takový strach z vodotrysku, stačí udělat u... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 17.2.2008
Informace byla pro paní Katku, co chce a potřebuje si rozhodne sama. Může si vybrat co potřebuje pro sebe.
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 17.2.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den Katko, kupte čerpadlo! Podle Vás, je to dobrá rada?Já ani nevím jaký máte terén, jak to u Vás vypadá, jest-li chcete nadále zalévat studenou vodu ze studně a nebo vodu někam čerpáte a pak odraženou zaléváte, jak jste technicky zdatná,... celý příspěvek >
Chcete česnek v prášku?, 17.2.2008 Obsahuje fotku
Byly doby, kdy jsme nestačili všechen česnek spotřebovávat a tak začal plesnivět. Abychom aspoň něco zachránili dávali jsme jej do mrazáku, do soli apod. Pak jsme si řekli,že můžeme vyzkoušet česnek nasušit. Prvně jsme jej po oloupání krájeli v ruce... celý příspěvek >
potřebuji poradit, 16.2.2008
Živý plot ze smrků je pěkný a řekl bych, že zas není tak náročný na údržbu jako ptačí zob. Já nemám ze smrků živý plot, ale má jej zeť a tak jsem se také přiučil. Vysazeli jej asi metr od sebe a asi po dvou létech růstu začali zaštipovat konce větví,... celý příspěvek >
Jak dělit a opracovávat kámen?, 16.2.2008 Obsahuje fotku
Neházejte flintu do žita. Jak jste popsal kámen, tak je rostlý jak je prkno, tj. že léta kamene jdou nad sebou. Proto máte takové desky. Pokud budete chtít z nich udělat nějáké kvádry a výška je dana, tj. 15 cm, tak vezměte bourací kladivo a použijte... celý příspěvek >
Ptačí zob, 12.2.2008
Pokud je mi známo, tak jsou dva druhy.Jeden který na zimu opadává a druhý ne.Ten neopadavý má být trochu odolnější.Když jsme asi před 8 léty jej kupovali na živý plot v délce cca 70 metrů,tak tuto informaci jsem dostal od zahradnice.Můžu Vám ale... celý příspěvek >
Jak zužitkovat klíčicí cibuli, 11.2.2008 Obsahuje fotku
Pokud začne klíčit uskladněná cibule, tak ji vybereme a dáme na nádoby, které jsou v příloze jako obrázek. Jak narůstá nať,tak ji odřezáváme a používáme ji k jídlu. Celou zimu máme pro naši potřebu zelenou nať. Když žádná nezačne klíčit, tak vybereme... celý příspěvek >
Pohon kolies motorových kosačiek, 10.2.2008
Jak se říká 100 lidí 100 názorů.Moje zkušenost za 9 let se sekačkou z Mountfieldu, co se týká pojezdu si nemohu stěžovat.Ovšem má to, ale.Po první roce provozu jsem jednou jedinkrát  dal sekačku na podzimní prohlídku a chtěl jsem promazání... celý příspěvek >
Kátrování hlíny na zahradě, 9.2.2008 Obsahuje fotku
Přikládám obrázek katrovačky z USS č. 52, jak se zmínil pán v příspěvku o něco výše.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 7.2.2008
Já bych měl s dovolením jednu otázku: jak velký by měl být uvnitř,t.j. rozměrově a jaké nároky by měl splňovat ?
Ptačí zob, 5.2.2008 Obsahuje fotku
Před léty jsme dělali z užitkových zahrad kolem domu tři okrasné a na dvě jsme dali ptačí zob. Jednak, aby jsme zaclonili výhled do zahrad a zároveň zamaskovali vchod na druhou zahradu. Co se týče jak daleko vysazovat, to Vám poradil pán v příspěvku.... celý příspěvek >
Servis Rondela, 4.2.2008
Velice se divím vyjádření paní k firmě Fridrich Engineering, protože v roce 2000 jsem posílal čerpadlo Rondela na opravu do této firmy:Výroba, servis, prodej čerpadel RONDELA, ul. Smetanova 321, PSČ 683 23 Ivanovice na Hané, tel. byl 507 363 285... celý příspěvek >
Kvalita trávníku, 21.1.2008
Prvně bych vzal rady,které píši ostatní.Pokud chcete tu uschlou trávu dostat z trávníku je potřeba ji buď odstranit a nebo místo zkypřit a pohodit novým travním semenem.Trochu semeno přikrýt hlínou, proto to zkypření a nebo mírně pohodit novou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika