Příspěvky uživatele - Josef Svojanovský

Náročnost péče o zapuštěný bazén, 1.3.2008
V minulém roce Mountfield nabízel tepelná čerpadla asi za 14.tisíc, mám za to,že to bylo asi v měsíci červnu a nabídku posílal všem majitelům, kteří si u nich bazén koupili. Věřím, že tak jak udělali opětovně slevu na bazény, tak mohou opakovat... celý příspěvek >
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 1.3.2008
Paní Danielo, máte pravdu já skutečně ty blbosti vymýšlím, usnadňují mně práci a lhát nepotřebuji, nedělal jsem to dosud a na starý kolena už to nebudu zavádět.Dokazovat si nic nemusím,protože to za mě dělají ostatní když si udělají kopií od... celý příspěvek >
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 29.2.2008
Paní Danielo, já Vám nikdy nevyvracel,že samotná žena nezvládne péči o bazén.Já s Vámi plně souhlasím, akorát s tím rozdílem,že pokud jsou děti v bazéně,tak já termíny  zkracují.Bazén u nás je využíván na 200%.Protože nechci, aby se koupali ve... celý příspěvek >
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 29.2.2008 Obsahuje fotku
Musím uvést, že pozorně jsem si přečetl dotaz paní Majky a ta se ptala, zda sama zvládne péči o bazén? Pokud si myslíte paní Danielo, že sypat chemií do bazénu je veškérá péče, tak nehodlám ztrácet čas.Jak pečovat o bazén a nepromrhat zbytečně peníze... celý příspěvek >
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 29.2.2008
Rada mé manželky-dejte si ven skládací sušák, ale pozor na Kyrilla, odnese i sušák.Je to dobrá otázka, ale horší je odpověď, bylo by vhodné nástin, protože takhle Vám můžu vyjmenovávat do aleluja, jako host, který Vám napsal sušit prádlo s tím... celý příspěvek >
Elektrický kypřič, 28.2.2008 Obsahuje fotku
V době kdy se hospodařilo na zahradě, jsem měl podobný problém se zkypřením půdy.Různě jsem pátral po kypřiči, který by vyhovoval mým představám.Podmínka byla, abych to co zkypřím si hned nepošlapal, a to ani jeden nespňoval.Při návštěvě mého... celý příspěvek >
Kořeny šeříku, 28.2.2008
Protože začalo být hezky, tak jsme se pustili do úpravy zahrady po zimě.Schválně jsem odhrnul kůru a mulčovací tkaninu a kořeny tam jsou.ale plazí se pod tkaninou a po různé vzdálenosti se více zavrtávají do hlíny.Máme 6 druhu různých šeříků/plné/ a... celý příspěvek >
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 28.2.2008
Je velmi dobře,že se rozproudila /podle písma paní Daniely/ bouřlivá diskuze.Protože se paní Majko dovíte daleko víc.Ovšem paní Daniela nepostřehla takou drobnost, která je za Vaším oslovením.Zvládnete! To,že nadmořská výška není podstatná, nemá... celý příspěvek >
UV ochrana vody v bazénu, 28.2.2008
Děkuji za rychlou odpověď.I když je tam další hledisko.Tak,že jsem se dozvěděl, že příčina je v majiteli, který se nestará vědomě či nevědomě o vodu v bazénu a z toho důvodu chce "investovat" peníze do něčeho co vůbec nemusí být nutné k provozu... celý příspěvek >
UV ochrana vody v bazénu, 28.2.2008
Mám takovou skromnou otázku, proč dochází ke kvetoucí a kazící se vodě, přišel někdo na to? A kdy k tomu dochází ? Děkuji.
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 28.2.2008
Dobrý den paní Majko. Zvládnete! Z Vaše dotazu je cítit odhodlanost si pořídit zapuštěný bazén. Ale než něco napíši, chtěl bych se zeptat na pár věcí. 1. jakou máte u Vás nadmořskou výšku? 2. Máte dostatečný přívod vody do bazénu? 3. Měl by se Vám... celý příspěvek >
Bodec na slimáky, 27.2.2008 Obsahuje fotku
Je bezesporu pravda,že zatím na body slimáci vedou.V době jejich výskytu jsme je sbírali po stovkách.Vyzkoušeli jsme kde co a co kde.Ovšem po krátké době jsem přišel na to,že sbírat je rukama v rukavicích je dost náročné pro naše záda.Gumové rukavice... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 27.2.2008
Je to příspěvek z 10.2.2008 na pojezd, ale mám za to, že Vám to trochu pomůže v rozhodnutí. Já osobně bych si ji koupil v M, ale rozhodně né opravovat, samozřejmě mimo záruční dobu. Jak se říká 100 lidí 100 názorů. Moje zkušenost za 9 let se... celý příspěvek >
Kořeny šeříku, 20.2.2008
Děkuji panu - host 151.203, že uvedl o kůře, že se nesmí dávat až ke kmínku. Jsou lidé, kteří si myslí, že když ostatní keřům to neškodí, mohou se přihrnovat i šeříky. Chtěl bych ještě dodat, že hodně zahradkářů mají na svých zahradách někde u keřů... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 19.2.2008
Uvedený rozměr 5x4 m a podkroví, to bude trochu náročnější.Když by jste si spočítal materiál, práci s dřevem a řemeslníka, jak píšete, tak bych raději volil koupení hotového.Když si zajdete do Bamaxu, tak mají katalog zahradních domků.Ty kolem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika