Příspěvky uživatele - Josef Svojanovský

zahradní bazén, 30.3.2008
Chtěl bych se zeptat, už máte bazén dojednán a zaplacen?Ptám se proto, že je velmi vhodné si v dnešní době projít několik firem a porovnat zboží i ceny, pokud není pozdě, že bych Vám i dokázal poradit/nemusíte mít strach, nejsem prodejce bazénu/.Já... celý příspěvek >
zahradní bazén, 29.3.2008
Ovál 5 x 3 m s protiproudem, hloubka 1,3 m a jedná se vanu, která byla na místo dovezena a dána do vyhloubené díry na betonovou desku, kde před tím byla položena izolace o síle 3 cm.
Revoluční novinka?, 24.3.2008
Děkuji Vám za příspěvky.
Prosím o radu, ochrana před mrazy, 24.3.2008
Pokud chcete bojovat s mrazem u kvetoucích stromů, tak použijte jednoduchý, ale osvědčený recept starých zahradníků.Tam kde chcete ochránit kvetoucí strom, tak před soumrakem pod nim zalejte, ovšem musíte zalít pod celým průměrem stromu, t.j. včetně... celý příspěvek >
Drtic zahradniho odpadu - prevazne ostruziny, 19.3.2008
Pokud chcete kupovat štěpkovač, podívejte se na stránky firmy Bystroň.Je to od 12.000,-Kč nahoru, ale můžete se na jejich stránkách podívat i na video ke každému stroji.Velice hezky uděláno.Po stránce bezpečnosti na úrovni.
Drtič zahradniho odpadu - převážne ostružiny, 19.3.2008
Domníváte se dobře, že z válcových drtičů bude štěpka hůř na kompost.Z válcových drtičů, které jsou v převážné míře na trhu, vychází štěpka o délce cca 3 cm.U nožových štěpkovačů je drobná a na kompost velice vhodná.V podstatě to je... celý příspěvek >
Drtič zahradniho odpadu - převážne ostružiny, 18.3.2008
Podívejte se na příspěvek ze dne 8.3.2008 v 22.08 hodin Malá mechanizace-drtič větví, kde jsem dal odkaz na video i když je už několikrát upravovano/což zhoršuje kvalitu obrazu/, tak i přesto je na něm patrno, že zvládne i slabé větvičky.Jedná se o... celý příspěvek >
Revoluční novinka?, 17.3.2008 Obsahuje fotku
Dostal se mně do ruky leták s revoluční novinkou pro zahradkáře, který prospívá rostlinám, spoří vodu a náklady na hnojení.Říká se důvěřuj, ale prověřuj.Proto bych chtěl využít diskusního fóra.Přiložil jsem oskenovaný leták, aby se... celý příspěvek >
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 17.3.2008
Ano.Rychloběžné, to je prakticky hoblovka, která taky nedělá velký odpad.Se štěpky 3 cm už se pěkně topí.Když se bude chtít podívat na výsledné štěpky 3 cm, tak se podívejte na video v příspěvku Malá mechanizace-drtič větví,ze dne 8.3.2008 v... celý příspěvek >
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 16.3.2008
Musíte se podívat co je tam za nože, podle toho poznáte, zda to dělá hmotu na mulč či štěpky 3 cm.Někde je výsledek napsán.Pak se podívejte na Malou mechanizaci-drtič větví, tam jsou drtiče na štěpky 3 cm.
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 15.3.2008
Podívejte se na tyto stránky, http://etext.czu.cz/img/skripta/64/pef_21814-1.pdf, které dne 9.3.2008 v 22.29 hodin vložil host 17.46 Malá mechanizace-drtič větví.Máte tam přehled různých štěpkovačů, které dělají štěpky od hmoty na mulčování, 3... celý příspěvek >
zahradní bazén, 5.3.2008 Obsahuje fotku
Zaujal mě příspěvek pána-hosta 204.208 již z 30.6.2007, protože stejný problém jsem měl při stavbě bazénu.Nevzdal jsem to, protože vždycky se najde řešení, kterým to jde vyřešit.Teď to může být inspirace.Nápad jsem měl, ale spodní voda je... celý příspěvek >
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 1.3.2008
Jsou výhody i nevýhody u obou, jednou je to na úkor pohodlí  a obsluhy když se bude něco dělat kolem filtrace u druhého zvětší se pořizovací náklady.Je zase pravda,že k filtraci chodíte občas, na zimu musíte odšroubovat na spodní části... celý příspěvek >
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 1.3.2008
Podle rozměru bazénu nepoznám, kde bude umístněna písková filtrace, ale předpokládám,že nebudete chtět stavět nějáký další malý přístřešek pro ni a bude zabudována do prostoru bazénu?
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 1.3.2008
Prosím jenom o napsání typu bazénu. Já nemám bazén od Mountfieldu, to jsem hned jako první po návštěvě technika u nás vyloučil. Nelíbila se mně některá technická řešení a jinak to nejde udělat, protože ty díly dostávají udělané na míru z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika