Příspěvky uživatele - Josef Svojanovský

Pochlubte se svými altány, 21.1.2008 Obsahuje fotku
Vlastní nápad i stavba. Rozměry 6x4 m. V posezení máme studenou i teplou vodu (200 l), tu nám ohřívá sluníčko. Mám tam zavedený el. proud. Světla jsou pod střechou asi 40 cm a tím nás večerní hmyz neobtěžuje. Navíc je u světel stmívač. Od jara do... celý příspěvek >
vyrovnání pozemku, 21.1.2008 Obsahuje fotku
Jano, hlavu vzhůru, protože když se chce, jde všechno. Před stejným problém jsem byl před 8 léty, kdy jsem chtěl ze tří užitkových zahrad u domu, které mají celkem něco málo přes 1000m2 udělat okrasné, protože dnes se nevyplácí něco málo pěstovat. Za... celý příspěvek >
Vyvažování nože – zbytečný humbuk?, 17.1.2008 Obsahuje fotku
Pokud chcete vyvažovačku citlivou, tak zásadně bez ložisek, to pak jde vyvažování hůř.Stejně je to s broušením nožů.Většina si myslí,že mít doma brusku, tak dobře nabrousím nůž,ať už jakýkoliv.Prvně je potřeba srovnat ostří a tím se nemůže stát,že... celý příspěvek >
Vyvažování nože – zbytečný humbuk?, 14.1.2008
Pro ty co mají zájem o lacinou a dobrou vyvažovačku (podle mého názoru), tak se podívejte na stránky  tohoto fora Malá mechanizace - Bruska na nože sekaček str. č. 1 kam jsem umístil její foto. Používám ji ke spokojenosti své a sousedů řadu let.... celý příspěvek >
Bruska na nože sekaček, 14.1.2008 Obsahuje fotku
Vyvažovačku jsem udělal z přední vidlice jízdního kola, protože je pružná a při zpětném nasazování přípravku i s nožem se nemusí opětovně seřizovat šrouby. Pouze je nutno dodržet jednu věc, aby dírky v přípravku pro upevňování nože byly co nejmenší,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika