Příspěvky uživatele - Dzordzik

Řez mladé révy, 23.4.2019
Takto už tomu rozumím, ale i tak mi to příjde strašně moc, mít 40 letorostů z jedné hlavy, byť prostorově rozděleno do 4 kmínků a několika tažňů... Zvládne to vůbec ta hlava uživit? A z takového počtu letorostů musí být neuvěřitelná násada hroznů...... celý příspěvek >
Motor kosacky brigss strattion pri štarte kope, 23.4.2019
Ten se může dostat jenom do výfuku a tam se při pokusu o nahození spálí. Vyndal jste svíčku a protáčel ji bez ní? Zkontroluj svíčku a filtr jestli jsou čisté. pokud ne, svíčku očisti kartáčem.
Motor kosacky brigss strattion pri štarte kope, 20.4.2019
Stalo se mi to na sekačce když jsem si omylem přechlastal. Zkuste vytáhnout svíčku, párkrát protočit motor šňůrou a zase ji dát zpět. mělo by to jet. Pokud jste při rozdělávání nic nepokazili, tak není důvod aby to nejelo...
Co vaše réva 2019?, 19.4.2019
Díky Marku za odpověď, takto jsem to měl v plánu udělat, nicméně pořád netuším co chtěl kdo říct tím doporučením řez: 30-35 oček na keř, tušíte? Rád bych tomu rozumněl, protože pak budu aspoň vědět jak jednotlivé odrůdy řezat. Někde je to počtem oček... celý příspěvek >
Proti okusu zveri - ochrana revy v lete, 19.4.2019
Mám stejný problém jako tazatel. Každý rok, 6 let po sobě mi vždycky nové výhony sežerou srnky, takže po 6 letech pěstování jsem se dostal k tomu, že min rok jsem poprvé vypěstoval kmínek a tažně. To co by běžně trvalo 2 roky u mě trvalo 6 let. I tak... celý příspěvek >
Odrůda Talisman, 16.4.2019
Zdravím, zasadil jsem letos pár hlav Talismanu, mezi jsem dal odrůdy Nero a Krystal. Jsou to vhodní opylovači vzheldem k termínu kvetení? Pokud ne, jaké jiné rezistentní stolní bílé odrůdy byste doporučil? Dále se chci zeptat, jaké je u RH vedení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika