Příspěvky uživatele - Pavel_CZ

Kordia je nepřekonaná, 16.6.2018
Kordia ma velke uspechy i v Americe, tam se prodava pod jmenem "Attika". O jeji kvalite svedci i to, ze ji prodava nejvetsi skolka na vychodnim pobrezi. Attika
Harbinger, 15.6.2018 Obsahuje fotku
Mne uz se pekne vybarvily Sagittaria a Rich May (foceno pred 4 dny).
2018 prvni merunky dozravaji, 5.6.2018
Cau Tome, tak to je super, ze uz ti Wonder Cot dozrala. Ty moje super ranne Maya Cot a Pricia budou plodit az pristi rok. Zatim se mne zacina trochu vybarvovat jenom Vanilla Cot, ktera kupodivu dozraje asi driv nez Delice Cot, i kdyz by to melo byt... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 16.5.2018
U nas na jih od Brna soused v ulici sklizel Rivan. U me dozraly Rita a Earlise a zacina se vybarvovat prvni uroda na Red Pacific a u souseda Burlat. Kdyz srovnam prvni dve jmenovane, tak Rita zadna slava, mensi, takova ta obalena pecka zato... celý příspěvek >
Braeburn, 2.5.2018
Taky jsem si letos na M9 narouboval Braeburn Mariri Red. Jak ja, tak rodina toto jablko mame radi, takze se tesim. 
Olámat rašení pod roubem?, 30.4.2018
Ja taky vylamuju, docasne nechavam rust jen ten co je nebliz mistu roubovani. Vidim, ze kazdy to ma jinak, asi je to teda vicemene jedno
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 7.4.2018
Mart: mraz byl na prelomu unora a brezna. U nas 16km pod brnem byla nejnizsi teplota cele zimy prave 1.3. a to -12.7 Spousta mist ale dopadla hur
Fuji - červené mutace, 5.4.2018
Mne zase prijde, ze M9 a M26 rostou stejne ze zacatku a az po +-2 letech ho M26 predroste. Ja uprednostnuju M26, ale tato podnoz se hur shani. Znamy skolkar tvrdi, ze M26 je nachylnejsi na rakovinu, ja ale nic takoveho nepozoruju. Jinak naprosty... celý příspěvek >
Bravo-Black Apple, 10.3.2018
Black star znam jenom japonskou slivon, loni jsem ji rouboval. O jabloni black star jsem jeste neslysel, mozna nejaka bulharska sorta
Honeycrunch, 6.3.2018
Honeycrunch by melo byt pouze Evropske pojmenovani Honeycrispu. Honeycrispu uz skoncil patent a dotedka se v Minnesote kvuli tomu bouchaji do hlavy (mohli na tom vytriskat spoustu penez, protoze je tam velice oblibene a nedali si ho ani... celý příspěvek >
Milwa - Diwa, 28.2.2018
Nevim proc, ale vzdycky jsem si myslel, ze je z Holandska. Mam dvoulety stromek, tak pristi rok mozna ochutnam. 
Jaký nůž na roubování?, 25.1.2018
No ja na odlamovak taky nedam dopustit. Chapu, ze lidi, kteri povazuji roubovani za nabozenstvi a umeni nade mnou budou ohrnovat nos, ale to mne je fuk. Mam rad jednoducha reseni a pokud je i za takovou nizkou cenu, neni co resit. Na tech... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 27.12.2017
Ja pouzivam nuz na koberce s vybornymi vysledky nekolik let. Na drevo co ma par mm mensi/tensi a na silnejsi prumery tvrdsi, aby se moc pri rezu neohybal. V Tescu/Bauhausu atd. je koupim za par supu a vzdycky jen zalomim, pripadne vymenim cepel (byva... celý příspěvek >
Podpník 29C, 18.12.2017
Nemate prosim vas tip na podnoze? Potreboval bych bych asi 100 myrobalanu a vsechny obvykle zdroje selhaly.
Sladké řepy z hypermarketů, 7.12.2017
Red Delicious je dost mozna nejnechutnejsi jablko ze supermarketu. Puvodni Red Delicious byl prej opravdu "delicious" ale jeho mnoha preslechtenim kvuli lepsimu vzhledu prisel o svou chut. Myslim,  ze v USA se snazi vystopovat pravy Red... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika