Příspěvky uživatele - Pavel_CZ

Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 12.11.2017
130-300 je opravdu "zadarmo". Kazdy rok roubuju kolem 100 podnozi a kdyz vidim, kolik je pak kolem toho prace, tak bych se tim zivit opravdu nechtel. Nedavno jsem nad tim zrovna premyslel a taky mne neslo do hlavy, jak se u nas skolkari muzou s... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 11.11.2017
Straznice se da (a porad funguje, byl jsem tam asi 14 dni zpatky), ale na paradni stromky musi clovek zajet na Slovensko. Plantex, nebo treba i ne moc zname zahradnictvo Soka... to se muze i Rakusak Schreiber zahrabat.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 10.11.2017
Taky se pridavam se spatnou zkusenosti. Nikdy jsem se Zazvorkou nemel problem a to jsem tam nakupoval nekolik let. Letos mne rekli, ze jablon Allegro asi nebude, tak jsem si ho koupil jinde a nakonec prislo, tak mam dve (co uz). 2 oresaky Sychrov,... celý příspěvek >
Pacific Rose, 30.10.2017
Je pravda, ze se tech supersladkych jablek clovek brzo preji (aspon teda ja), ale u rodiny zabodovalo. Odrudu mne poslal znamy z Anglie, tady se nikde neprodava. Vzhledem k tomu, ze se tu prodavaji jine klubovky, tak kdo vi, treba casem bude i... celý příspěvek >
Pacific Rose, 30.10.2017 Obsahuje fotku
O teto odrude jsem tu nic nenasel, tak jen par radek. Letos jsem sklidil prvnich sest jablek teto odrudy. Jablko je velice sladke, chuti podobne Fuji, ale rekl bych ze jeste aromatictejsi/vonavejsi. Skladovatelnost jsem netestoval, protoze se po nich... celý příspěvek >
Přehlídka ovoce na Floře Olomouc 2017, 25.10.2017
Paradni fotky, diky za sdileni! Prekvapuje me, ze u nas jsou pestitele takovych novinek, jako treba Zari, Natyra, Wellant atd. (Kanzi a Evelinu nepocitam, ty jsou tady rozsirene) Asi tam vystavoval taky velky fanda hokeje, pac Golden neni... celý příspěvek >
Black diamond apple, 23.10.2017
Milane, tady to bude z 99% Photoshop, pravdepodobne pribarveny Red Delicous :) Kdyby se jim podarilo vyslechtit takove cernochy, tak si tu odrudu neschovavaji pro Tibet. Jsou samozrejme tmavsi jablka jako treba Arkansas Black, nebo nove Bravo... celý příspěvek >
Falešný Dapple Dandy, 7.10.2017
Kupovali jste nekdo Flavor Supreme z Ostrohu? Muzu si ho naroubovat, ale rad bych usetril nejaky ten rok a tak premyslim o koupi. Bohuzel me odrazuje katastrofalni povest Ostrohu co se tyce zamen. Plodil nekomu? Je pravy? Pripadne da se koupit... celý příspěvek >
Jabloň Goldrush, 27.9.2017
Ja mam letos Goldrush obsypany, vypada jak ty fotomontaze ze Starklu. Sklizet budu pozde, jak to jen pujde, idealne na zacatku listopadu. Pak poreferuju jak je to se skladovatelnosti, ale ve "vydrzi"by melo jit o spicku
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 27.9.2017
Coxovku jsem nikdy nemel a taky me laka a podle fotek tise zavidim (mam jen roub, ktery zatim neplodil). Uvolnil se mne maly placek a mam v planu strom na M9. Budu tam mit jeste par starych odrud, nektere u nas nejsou moc zname. Docela se na te... celý příspěvek >
Keřová višeň, 23.9.2017
Meli tam toho vic, ale uz bych od nich nic nekoupil. Roubuji to na mahalebku (pritom vsude jinde se prodavaji na vlastnich korenech) a navic strasne amatersky do rozstepu, ktery nebyl ani poradne srostly a slo jim prohlednout na druhou stranu. Takovy... celý příspěvek >
Jablka s dlouhou skladovatelností, 12.9.2017
:) O nic nejde, ja kdybych ji loni nekupoval, tak taky nevim. Odrud je tolik, ze uz v tom ocividne maji gulas i casopisy
Jablka s dlouhou skladovatelností, 12.9.2017
V Americe je to jedno z nejoblibenejsich jablek, tak jsem ho 3 roky zpatky zasadil tez. Letos v listopadu cekam prvni urodu, tak jsem zvedavy. Akorat jsem moc neprotrhaval a strom vypada jak vanocni. Tu Bonitu jsem sadil tez, prej je z krizeni... celý příspěvek >
Jablka s dlouhou skladovatelností, 12.9.2017
Velice dlouho vydrzi taky u nas malo znamy Goldrush (srovnatelne s Fuji, mozna i dyl)
Černá housenka, 5.9.2017
Tak jste na to, panove, kapli uplne presne. To je ona mrcha. Nastesti ji mam jen ve svoji "skolce" ktera je v polostinu. Asi ji plne slunce moc nesvedci, protoze na vzrostlych stromech neni. Obema diky za pomoc
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika