Příspěvky uživatele - 181.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ježek, 11.9.2008
Ahojky Dani, je to jasný pan Pepča se domestikoval, Na zimu mu připrav bedýnku a petku s teplou vodou jako topení, ten bude celou zimu u misek jako první. :o)) Veterinář mi pana Dupala taky stříknul odblešovačem a stačilo to.Ještě mi dal takovou... celý příspěvek >
Sova, 10.9.2008
Je krásná, my tu máme taky spíš špačky rošťáky než takovouhle nádheru, párkrát jsem navečer měla pocit že sovu slyším, ale ze sousedů nikdo nic nehlásil, tak se mi to asi zdálo.Tak ať se jí u Vás líbí. Zdravím Lucka
Ježek, 10.9.2008
To je pan Jozef Cvalda! Ten přežije určitě, a jestli bude mírná zima bude ťukat každej večer na dveře.Hádej kdo přijde na večeři?:o)))L.
Mám taky koťata - vyrostla, 10.9.2008
Ahoj dámy, Pucině rozumim, ale Vasil je taky fešák, i když moc vasilózně nevypadá, je to překvapivý jméno pro kocoura: o))L.(Když se řekne Vasil vidím zrzouna z Míši Kuličky)
Lískové ořechy, 10.9.2008
Jéé, vy se mate, že je máte.My je taky máme, ale k nim taky máme dvě mlsný veverky, moc na nás nezbylo.Lucka
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 6.9.2008
Je to tak Mílo, mamka taky vždycky řikala "počkej až budeš mít svoje, jak se budeš bát",a je to tadya na furt!.Taky se říká čím větší děti tím větší starosti, to mně teda čekaj věci! Tak vám přeju nejen na ten výlet, ale vůbec co nejmíň... celý příspěvek >
Ježek, 6.9.2008
Zdravím, pokud má ježeček touhle dobou půl kila tak přežije i venku.Já vloni koncem října našla mimino co mělo 80g, tak jsme kojili.Myslím, že když jste ho odvezl bude o něj dobře postaráno, ještě nebyla taková zima, tak snad ani nenastydl.A jestli... celý příspěvek >
sekačka na opravdu malý pozemek, 6.9.2008
Ahojky Dani, Hnojení je bonus, jsem ráda že tě to pobavilo.Tu rotační sekačku si pamatuju, kamarád s ní musel sekat zahradu, tak jsme se celá parta střídali, aby u toho neumřel.Byl to takovej chrastivej starej verk, každou chvíli se to... celý příspěvek >
sekačka na opravdu malý pozemek, 6.9.2008
Opravdu malá ovečka L.:o))
Kosatce a jejich stříhání, 6.9.2008
Zdravím, já je stříhám.Nevím jestli je to dobře, ale je to vidět na spoustě zahrad kolem.Mamka je stříhá aby byly do špičky, je to nějaká pověra, nebo je to k něčemu dobrý, víte někdo? Lucka
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 6.9.2008
Milá Romilo, užijte si výlet! a A jak už jsem mockrát psala, Neškrabat! Já byla dnes s Vojtou opět u doktora, vrátilo se mu to impetigo, i když žádný štípance neměl.Když mu nezaberou antb.čeká nás zase špitál.Bude to asi na delší dobu, podle toho co... celý příspěvek >
Dýně - nemoc?, 5.9.2008
Krásné, my letos ostrouháme.L.
Vlašské ořechy - nový recept, 26.8.2008
Marcelo díky za jednoduchý recept na ořechový likér mám jen ten kde se tři dny máčí... bláblá děsně dlouhej než ho přečtu přejde mě chuť něco dělat, ale ten váš příští rok vyzkouším.Jinak ořechy skladuju taky v mrazáku.A recept ode mně, do nádivky do... celý příspěvek >
Ostružiny ve vodce, 26.8.2008
U nás by lahev musela mít rohy, aby chvíli vydržela.(slova mé mamky).Tak leda že bych si to dala k sousedům. Ovoce taky nakládáme do vodky(ale jen den předem)a pak v den oslavy doléváme šampíčkem.Je to vražedně dobré L.
chlupáčci, 26.8.2008
Zdravím Alí a Danielo, k nám se ty zvířata nějak stahujou sami. I když, jednou jim někdo pomohl a přes plot nám hodil krabici s koťatama.Všechny kočky (i psi) od sousedů k nám choděj jak do kantýny.Pana Dupala jsme na jaře vypustili, brousí okolo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika