Příspěvky uživatele - 181.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu s hortenzií, 31.10.2008
Díky díky! Poputuje do sklepa.A ještě doplňující dotázek, květy se stříhají?Mám strach do ní stříhnout, abych neustříhla něco z čeho za rok pokvete.DíkyLucka
Prosím o radu s hortenzií, 30.10.2008
Zdravíčko všem, mám druhým rokem hortenzii v květináči, loni byla maličká tak zimovala ve sklepě, můžu jí letos nechat venku? A když ano, mám něcím obalit květináč?Díky Lucka
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 30.10.2008
Zdravím, tak já než budu sázet zaběhnu do knihovny .(i když kniha mi tak hezky neporadí jako Vy všichni tady)Já když jsem jí vyndala ze země tak na tom pahýlu co mněl být kořen byli nějaký červíci, nemohlo jí třeba něco sbaštit odspodu.Ď,Lucka
Co do truhlíku v zimě?, 28.10.2008
Zdravím, Na okna dávám macešky, jak vykoukne sluníčko zvedaj kvítky.Tak mám jaro celou zimu za oknemLucka
Krmítko pro ptáčky, 26.10.2008
Zdravím, naše čiperky se musí spokojit s velkou petkou.Parádu moc nedělá, ale slouží dobře.Do půlky kokosového ořechu jim hňácám ztužený tuk s lojem obohacený jádry, a samozřejmně lojové koule.Je to u nás jako s tím ježkem, všichni pěkně obézníL.
Co všechno udělat z dýní, 26.10.2008
Když se víc odvaří nebo zahustí a přidá se majoránka, je to jak hrachová kaše.Klobásek, cibulku a je to éňoňůňo.Jani, dýňáci jsou super.Pozdrav všem Lucka
Použití méně obvyklých materiálů na aranžmá, 23.10.2008
Teda, to je parádní!L
Co všechno udělat z dýní, 23.10.2008
No já bych z mojí sněhuláka neuplácala,ale zpět k dýním.Kdo jste ještě nezkoušel polévku, hurá do toho.Vždycky jsem se ošklíbala a letos mi to nedalo tak jsem jí uvařila na zkoušku a ani na mně nezbylo.A do vydlabané samozřejmně svíčku.L.
Zázraky v zahradě, 17.10.2008
Nádhera! L
Rekord v kočičí potulce, 17.10.2008
No kde by byl, vzal si dovolenou! Každej potřebuje občas " voraz"!lump jeden, nejdřív bych nu vynadala pak ho pomazlila a pak by jsme celá rodina plakali štěstím.(tak to probíhalo u nás když se nám po 16ti dnech našel Matěj,... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 17.10.2008
Díky L.
Znáte ji někdo?, 17.10.2008
Téda, ten je svostnej! Díky za vyčerpávající informace.Lucka
Zázraky v zahradě, 17.10.2008
Diky za optání, už jsme z roho snad venku, řešíme už akorát dva prsty na ruce, tam se to nechce zhojit, ale máme to pod kontrolou.Jak jsem tak četla na různejch stránkách, bude to asi na delší dobu.Ještě jedou díky, jste hodná že na nás... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 17.10.2008
To je baculkaL.
Znáte ji někdo?, 17.10.2008
Díky moc, snad se mi ho podaří zachránit.Nemám třeba ustřihnout ty květy, aby se ještě víc nevysiloval, a začal kořemit?Začíná nějak svěšovat listy.Lucka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika