Příspěvky uživatele - 181.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ředění slivovice, 11.10.2008
Náš soused, lesa pán, ředí slivovici medovinou.Zkusili jsme ji minulý víkend pít teplou.Nedovedete si předstevit jak strašně to dopadlo! To jen pro Vaše pobavení.Lucka
Topinambura?, 9.10.2008
Zdravím, musí se na zimu vyndat, nebo přezimuje?Mám pocit že sousedce roste v neupraveném koutě zahrady, už tam byla loni.Tak bych letos šla na lup,(samozřejmně s dovolením :o)),jen abych nezbaštila neco jinýho.Dík Lucka
Pýchavka - vatovec, 25.9.2008
Zdravím všechny, nám roste vatovec každý rok.To že se prodává sadba mně nadchlo, kdyby to za rok neklaplo, vím co dělat.Díky, a ať Vám rostouLucka
Ježek, 14.9.2008
Zdravím, to jsem ráda že vám taky tloustnou.Pana Dupala jsem pak už radši nevážila, při nalezení měl 80g, při vypuštění snad dvě kila: o)).Kojila jsem po dvou hodinách, tatrou naředěnou feniklovým čajem. Petkou jsem mu (naštěstí) neublížila, byl v... celý příspěvek >
Lasička - upír, 14.9.2008
Asi to byla krize středního věku, v pátek sousedka koupila pět mladých slepiček, a kohout se naparuje jak o život.(doufám, že je něco nezakousne)L.
Brouk v jezírku, 12.9.2008
Tak, tak,zvířátkům musíme pomáhatL.
Ježek, 12.9.2008
Zdravím, nápad není z mojí hlavy, vyčetla jsem ho na nějakejch ježčích stránkách.Tak abych se nepyšnila cizím peřím.Tak snad bude fungovat i u kočekL.
Brouk v jezírku, 12.9.2008
Kdyby uletěl, přeju ať se na jaře vrátí na letni byt.L.:o))
Brouk v jezírku, 11.9.2008
Ahojky Micuko, taky jsme je jako děti pozorovali.Nějak mně nenapadlo, že je to dravec.Teď jsem ho protáhla googlem, a fotka jak potápník dojídá žábu mně doslova posadila na...(pardon):o)))L.
Sova, 11.9.2008
Třeba se vrátil domu na zimu a majitel opravil zámek u kleceL.
Lasička - upír, 11.9.2008
Já jsem náplava od Nymburka, tak to určitě pohádka zasahuje až sem.Sousedce to prý řekl veterinář, tak asi vyrostl na stejné pohádce.Díky, L.
Sova, 11.9.2008
Ahoj Mílo, to je počteníčko jak to krásně popisujete, úplně ty Vaše zpěváčky vidím.Já ještě opomněla stehlíky fešáky, na ty se taky dobře kouká, ale asi by jsme tady zachvilku vyjmenovali celej atlas ptáků.Ani nepotřebujem papoušky, máte pravdu že i... celý příspěvek >
Sova, 11.9.2008
Jééé, to budete mít malý bubáky!Lucka
Lasička - upír, 11.9.2008
Zdravím všechny, mám možná trochu hloupý dotaz, ale sousedka přišla s tím, že jí lasička vysává kohouta.Ten už se týden divně motá. Jiný soused přihodil, že to dělá tchoř.Přijde mi to trochu "přitažený za vlasy".Setkal se někdo z Vás s... celý příspěvek >
Sova, 11.9.2008
Zdravíčko, já krom ukřičenejch vrabčáků za okapem pozoruju hejno zvonků zelených perou se se sýkorkama o krmítko, loňi k nám zaletěl brkoslav severní ten je poněkud korpulentní tak jsem mu sypala na okno.Jinak je to klasika sojky, straky,strakapoud,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika