Příspěvky uživatele - 174.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spotřeba paliva u traktůrku, 25.4.2007
Děkuji za výpočet. Tak už tedy vím, jak se to počítá.  Ten výsledek je ale hrozný. 5 litrů za hodinu sekání??? To bych to raději sekal kosou. Realitě to vůbec neodpovídá. Zahradu sekám vždy tak kolem dvou hodin a traktor si veme kolem 4 litrů... celý příspěvek >
Spotřeba paliva u traktůrku, 25.4.2007
Ahoj,potřeboval bych poradit. Mám zahradní traktor s motorem Honda, který má výkon 13 kw. V papírech je uvedeno: spotřeba paliva:340g/kWh. Jakou to má tedy mít spotřebu za hodinu sekání v litrech? Jo a rozhodně s tím nesekám na plný výkon, tak na... celý příspěvek >
Dotaz - zahradní traktor Husqvarna - výměna oleje, 17.4.2007
Jo a olejový filtr ten tam asi nemám, teda doufám, že tam není.
Dotaz - zahradní traktor Husqvarna - výměna oleje, 17.4.2007
No já mám traktor Honda s motorem Honda, takže taky japonec. Nesrovnalosti v anglickém návodu k motoru a v českém návodu k traktoru jsem také objevil. Ta první výměna je podle mě důležitá a provedl jsem jí, pak ale olej měním vždy na začátku sezóny.... celý příspěvek >
Dotaz k výměně oleje, 16.4.2007
ok,tak díky
Dotaz k výměně oleje, 16.4.2007
Ahoj,chtěl bych se zeptat,zda je dobré při výměně oleje (zahr.traktor) pro dokonalé vypuštění starého oleje ještě protočit motor (otočit klíčkem v zapalování)? Díky za odpověď Pavel
Zahradní sekačka – výměna oleje?, 23.3.2007
Dobrý den, a jak se provádí kontrola zapalovací svíčky? To nastartuji motor a pokud tedy nastartuje tak je vše v pořádku?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika