Příspěvky uživatele - 174.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Stihl x Husqarna x Stiga na 3200m sajgonu, 26.4.2008
Osobně zvažuji loňskou novinku od stihlu FS 310,ideální kombinace obsahu, výkonu,nového motoru 4-mixu a profi provedení.Nehledě ke kvalitním popruhám.Když už, tak už.Jen ta cena není ideální, ale nekupuji to na rok a navíc to budu nosit já (žádný... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu pro různorodé pracovní podmínky, 26.4.2008
Levnější snad už jen bazar.U nových použitelných na vaše podmínky marunaka nebo komatsu-zenoah, které jsou nižší cenou vykoupeny slabší servisní sítí s malou rozsáhlostí.V tuto chvíli na levnější ani nechci pomyslet, to by bylo zoufalství.
Traktor Partner - jaký motor?, 26.4.2008
Uvedu vám hodnoty hondy, ty mají jen dvouválce a můžou si dovolit uvádět spotřebu.U ostatních, než u japonců počítejte vždy víc, než míň.Hodnoty jsou maximální, tzn. v plném zatížení stroje, ve skutečnosti je to o něco méňě.Např. můj kawasaki 15 HP... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 4.4.2008
Ten tomu, komu je to jasné: Na tržišti u vietnamců jsem traktor CTH 150 TWIN nekupoval .A pokud si neděláte servis na tom sám, tak nezjistíte, že např. vodící kladky jsou uchyceny atyp. šrouby, a koupil jsem ho přesto, že servis mám vzdálenější,... celý příspěvek >
Něco malého (traktorek) na levou nohu, 4.4.2008
Partner - levnější verze HQ.
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 29.3.2008
Vyloženě vadné díly u CTH: světla, řemenice,ložiska, vodící kladky.Nekvalitní: řízení bez kulových čepů, závity do plechu-např. držáky vodících kladek, šrouby závitově atypické s moc skosenou hlavou-náchylné k osmeku, vypínání hydra, hydro samotné... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 26.3.2008
Jsem jen objektivní majitel CTH-čka, k motoru můžu přidat ještě hezký desing, ale to je opravdu vše.Sousedům si nestěžuji, přestali by valit oči.
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 25.3.2008
CTH má lepší motor... a už nic jiného  .
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 23.3.2008
Kupte si starjet-18(p3), pokud váháte mezi těmito modely. Moje reakce na Hq, jakožto majitel, jsem psal dříve, najdete je vyhledávačem.
ako nasadit tuje?, 30.10.2007
Jo, ještě si vzpomínám, na jednu příhodu. Cca před loni soused koupil asi 50 thůji v baumaxu. Sázel je už celkem pozdě v listopadu, kdy už mrzlo a na jaře byly všechny suchý jak martini. Tak jsem mu je celkem radikálně ostříhal a co myslíte? Dneska... celý příspěvek >
ako nasadit tuje?, 30.10.2007
Vůbec to neřešte. Já mám na zahradě přes 200 thůjí a ještě se nestalo, že by nějaká odešla. Takže vykopejte díru, aby se tam thůje vešla, opatrně sundat tu síťku  a zahrabat. Pak to stačí párkrát pokropit a nevšímat si více. Mě rostou thůje i ve... celý příspěvek >
Kdy a kolikrát stříhat?, 30.10.2007
Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu. Máme  na zahradě několik živých plotů. Jeden je z tůjí, druhý ze smrků a třetí jsou takové různé keře (to je spíše stěna než plot). No a ještě nikdy jsme nic nestříhali, už má vše zhruba dvoumetrovou výšku,... celý příspěvek >
Benzínové nůžky, 4.7.2007
Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně benzínových nůžek (na živé ploty, keře apod.).Máte s tímto výrobkem někdo zkušenost? Na co si dát při výběru pozor? Díky
Honda HRX 537 HXEA, 15.6.2007
Mokrá a vysoká tráva je problém všude. U toho funí i můj traktůrek Honda a ten má 3 x víc kobyl.
traktůrek Husqvarna LT 151, 30.4.2007
To jo, s těmi krtky to můžu potvrdit. Není lepšího odpuzovače než zahradního traktoru. Je zajímavé, že když jsem před tím vlastnil jen samopojizdnou sekačku, tak to krtkům nevadilo. Asi ten traktor dělá větší bordel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika