Příspěvky uživatele - 37.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 19.2.2021
S tou hruškou si nejsem jistý na 100%, ale dost se podobala Kozačce Stuttgartský, ale nejspíš se jednalo o Červencovou. Ještě se chci zeptat jestli někdo z vás zná nebo pěstuje odrůdu jabloně Kominíček? Děkuji
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 19.2.2021
Nejvíce ty hrušky byly podobné Kozačce Stuttgartské.
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 19.2.2021
Thirriotova to nemohla být. Byla to nejspíš Červencová ale podobala se i Kozačce Stuttgartský. 
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 19.2.2021
Dobrý den, posílám vám odkaz na staré krajové odrůdy.
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 19.2.2021
Hruška Kozačka Stuttgartská je výborná pozdně letní hruška. Našel jsem stromořadí u obce Žalhostice.
Ananasová reneta, 18.2.2021
Ještě existuje Namédské Zlaté (semenáč Ananasový Renety). 
Ananasová reneta, 18.2.2021
Jsou dvě odrůdy. Ananasové letní a Ananasová reneta, kterou má můj děda. Je to výborné zimní jablko. Zuccalmagliovu renetu budu teprve roubovat.
Odrůda Nicola, 18.2.2021
Dobrý den, máte někdo zkušenost s odrůdou brambor Nicola. Potřeboval bych vědět kdy tuto odrůdu zasadit a kdy ji sklízet. Děkuji
Rubinola - podnož, 17.2.2021
Ještě jsem chtěl napsat že moje Bohemie na M7 strašně přeplozuje i když ji vůbec nehnojím.
Rubinola - podnož, 17.2.2021
Mám Bohemii na podnoži M7. Každý rok sklízím 50 Kg jablek a to bez chemické ochrany. Roste hlinitopísčitý hlíně a dostat tam fouká vítr, který odfoukne všechny choroby. Jablka jsou krásně vybarvená váží až 250g. Strom na mé podnoži je 3m vysoký a je... celý příspěvek >
Myrobalan do jílu, 17.2.2021
Tak jsem se nakonec rozhodl že koupím Althanovu na podnoži Myrobalán, Oulinskou také na Myrobalánu a Wazonovu na Renklodě zelené. Děkuji vám za rady.
Antonovka Těžká, 17.2.2021
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nepěstuje tuto starou ruskou odrůdu a jaké má zkušenosti s pěstováním. Děkuji
Topper pěstování, 17.2.2021
Švestka Topper (Čačanska najbolja x Auerbacher) vyšlechtěna v Německu ve Výzkumném ústavu Geisenheimu. 
Podnož Mahalebka, 17.2.2021
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli plesniví Kaštánka? Děkuji
Podnož Mahalebka, 17.2.2021
Jo na tom svahu je jediné místo kde je sucho jinak na celém pozemku je samý jíl. Proto jsem se rozhodl že na ten svah zasadím ty to třešně na podnoži Mahalebka, která by měla růst v suchých půdách. Kousek od svahu roste 40-letá Napoleonova, která... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika