Příspěvky uživatele - 37.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myrobalan do jílu, 17.2.2021
Tak jakou byste mi poradil Renklodu, která by rostla v jílu a nebyla by náchylná na šárku. Děkuji
Podnož Mahalebka, 17.2.2021
Chtěl jsem se zeptat jak by na této podnoži rostla Napoleonova a Karešova. Mám pozemek na hlinitopísčitém a kamenitém svahu  (375 m). Děkuji
Althanova a Oulinska ringlota, 17.2.2021
Soused má na zahradě Domácí Velkoplodou. Kousek od pozemku jsou čtyři neurčené slívy. Mužu jsem poslat fotky těch slív až budou zralý. Jinak dál už ožádné švestce nevím. 
Althanova a Oulinska ringlota, 17.2.2021
To já vím, ale chtěl jsem se zeptat jestli by Wazonova a Ontario opýlili Althanovu. Už nemám dostatek místa na Oulinskou.
Althanova a Oulinska ringlota, 16.2.2021
Dobrý den, myslíte si že by opýlila Wazonova Renkloda a Renkloda Ontario Althanovu Renklodu? Chtěl bych si koupit tyto tři renklody ale nevím jestli by opýlili Althanovu. Kousek od místa mám dvě pološvestky Jojo.  Děkuji
Podnož Mahalebka, 16.2.2021
Jaké máte zkušenosti s touto podnoží pro třešně?  Děkuji
Myrobalan do jílu, 15.2.2021
Dobrý den, potřeboval bych poradit jestli se bude dařit Ryngli Ontario na podnoži Ryngle zelená a Ryngli Wazonova také na stejné podnoži v mokré a jílovité půdě. Ornice má 15 cm a podní je mazlavý jíl, který je nepropustný.  Děkuji
Citronové zimní, 15.2.2021
V zahradnictví Kruh budou mít na podzim Citronové Zimní na podnoži A2.
Jabloň Potovo, 13.2.2021
Kde by se dalo sehnat Pottovo a Evino ve východních Čechách? Děkuji
Starcats, 8.2.2021
Děkuji vám za radu.
Určení jablka dle fota, 8.2.2021
Já bych to viděl taky na Boikovo Obrovské.
Určení jablka dle fota, 8.2.2021
Omlouvám se, příspěvek měl být poslán panu 84.3.
Valašská reneta, 8.2.2021
Na fotce se jedná o Jaderničku Moravskou Červenou. Je to mutace Jaderničky Moravské a vyskytuje se méně než klasická Jadernička.
Určení jablka dle fota, 8.2.2021
Ano jedná se o Citrónové zimní.
Odrůda Zapovězené, 7.2.2021
Našel jsem stránku, kde je popis starých krajových odrůd z Kralovehradeckého kraje. Studie regionální tradice ovocných dřevin a zpracování a užití ovoce
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika