Příspěvky uživatele - 37.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrůdy jabloně, 15.3.2021
Rederova Reneta byla vyšlechtěná v Německu v 19. století, je podobná Hvězdnaté Renetě. Podívejte se na informace o této odrůdě v Pomologické Knize nebo na Google.
Určení odrůdy jabloně, 15.3.2021
Mohlo by se jednat o Rederovu Renetu, a nebo o nějaký typ Renety, ale nejsem si úplně jistý.
Co za okrasný keř do mrazové kotliny, 7.3.2021
Já bych zasadil muchovník, který na podzim má krásně zbarvené listy a navíc má plody, nebo bych zasadil dřín, aronie, zlatý déšt´, jasmín pravý, komule davidova, kalina obecná, ibišek, dřištál, šeřík, zlatice.
Pila chvostovka na drevo, 6.3.2021
Já používám Husqvarnu 300 ST na všechny nálety i prořezání stromů. Jsem sní velice spokojen.
Pravda nebo lež, 5.3.2021
Dobrý den, mám pocit že odrůda Berzininku Ananasas je stejná odrůda jako Signe Tillisch, má dost podobné plody, tvar i barvu a nikde se nepíše o rodičovských odrůdách a navíc se píše že se sklízí na podzim, tu samou dobu jako Signe Tillisch,... celý příspěvek >
Podnož P 14, 4.3.2021
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s podnoží P14? Chtěl bych si koupit Panenské Zlepšené     ,ale nevím jak na této podnoži bude růst. Děkuji za každou radu
Podnož P14, 3.3.2021
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto podnoži pro jabloně. Chtěl bych si koupit na této podnoži Panenské Zlepšené. Děkuji
Vrublovanie do razstepu, 2.3.2021
Pěkný, taky tento rok chci zkusit roubování do roštěpu.
Jaká je na kmínku nemoc?, 2.3.2021
Podívej te se na ty rány jestli tam jsou dírky. Jestli jo tak se může opravdu jednat o Drvopleně Obecného, který vykusuje dřevo v kmínku a okolo děr jsou výtrusy a piliny. Po té se z larvy vykuklí můra, která znovu naklade vajíčka do děr stromu a... celý příspěvek >
Roubování v ruce, 2.3.2021
Nevím v jaké nad mořské výšce máte zahradu, ale být vámi ještě je nechám ve sklepě. Mají být ještě v noci mrazy.
Jaká je na kmínku nemoc?, 1.3.2021
Nemyslim si že by pod kůrou byl drvopleň. Ten dělá dírky a okolo nich jsou piliny tohle vypadá na poškození mrazem.
Rajčata v kyblících, 1.3.2021
Já pěstuji rajčata v plastových pytlích na zahradě. Jeden pytel má 25l do něho dám jedno tyčkové rajče. Používám hlínu z kompostu, kterou přeseju sítem. Na balkoně mám 6-9l květináče na keřový rajčata. Jestli nemáte možnost vzít si hlínu z kompostu... celý příspěvek >
Odstranění mechu ze stromu ořešáku, 1.3.2021
Není to nesmysl, protože pod mechem se můžou skovávat škůdci a larvy. A navíc mech zadržuje vlhkost a potom kůra kmene zahnívá.
Cibule šalotka ze semen, 1.3.2021
Chtěl bych se zeptat. Minulý rok v dubnu jsem zasadil cibuli Stuttgartskou ze semínek na záhon ani jedno semínko nevyklíčilo. Jak je to možné?  Děkuji za každou radu J. Š.
Jaká je na kmínku nemoc?, 1.3.2021
Být vámi rány bych ošetřil sadařským balzámem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika