Příspěvky uživatele - 37.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sehnání odrůd, 1.3.2021
Děkuji vám moc za radu.
Odrůda, 28.2.2021
Nakonec jsem zjistil že se jedná o středně ráného křížence (Caesar x Carrera) a jedná se o varný typ AB.
Živý Plot, 28.2.2021
Dobrý den, potřeboval bych poradit jaký listnatý strom nebo keř na živý plot aby přes něj nebylo vidět a dosahoval by výšky 150cm i více. Děkuji za každou radu J. Š.
Řebříček Tužebníkový, 27.2.2021
Dobrý den, koupil jsem si osivo Řebříčku Tužebníkového a potřeboval bych vědět jestli ho mám normálně vysít na záhon a nebo předpěstovat doma a ještě jestli je na něco léčivý. Děkuji za každou radu
Hryzec, 26.2.2021
Nejlepší je na vyhubení hryzců kočka, draví ptáci a nebo trubková past.Tím že budete hubit hryzce jedy je nesmysl protože potom tu mrtvou myš, která má v sobě jedy sežere kočka a nebo dravci a ty zbytečně zemřou, přitom vám pomáhají hubit hraboše. A... celý příspěvek >
Hryzec, 26.2.2021
Ja už jsem takto díky králičímu pletivu zachránil 4x jabloně. Zkoušel jsem zasadit jablon bez koše a okamžitě mi ji v létě podhrabali hraboši a ohlodali ceký kmínek zbyl jenom kousek kořenu. Už sázím stromy jedině s králičím pletivem.
Sehnání odrůd, 24.2.2021
Dobrý den, potřeboval bych poradit kde bych sehnal odrůdy jabloní Československo, Dr. Karel Kramář, Otcovo, Kutscherovo, Anamonová Reneta, Chvatkovická Reneta, Damesonská Reneta. Děkuji vám
Poraďte, co to roste v trávníku?, 24.2.2021
Není náhodou Laskavec parazit když se tak dobře množí semeny? Aby nám nezahubil naše české květiny to by byla veliká škoda.
Pokácet ořešák?, 24.2.2021
Souhlasím s panem 91.196. Ten strom by potřeboval vyčistit, díru zadělat prknama atd. Viděl jsem 130 letou jablon která má dutou korunu až k zemi a ta díra tam je už 50 let a ještě ta jablon nespadla a furt má jablka.Dále jsme měli Ořech, který měl... celý příspěvek >
Odrůda, 22.2.2021
Dobrý den, nikde jsem na internetu nezjístil informace o odrůdě brambor Magistral. Máte někdo zkušenosti s pěstováním této odrůdy.  Děkuji
Roubování několika odrůd, 22.2.2021
Nebál bych se naroubovat na jednu jablon více odrůd, ale musíte roubovat stejně rychle rostoucí odrůdy. Můj děda má na 100-leté jabloni naroubováno 10 odrůd a má tam od letních až zimních odrůd. Potom má ještě jednu jablon na které má naroubovaného... celý příspěvek >
Ananasová reneta, 20.2.2021
Ananasové Letní je semenáč pravděpodobně Letního Průsvitného, kterého našli ČSOP a Ananasová reneta je stará zimní odrůda z Holandska.
Modi, 20.2.2021
Mě tato odrůda zase tak moc skvělá nepřijde. Pro mě chut´ově je lepší Topaz nebo Red Jonaprince.
Ananasová reneta, 19.2.2021
Ještě existuje jedna odrůda, která je podobná Ananasové Renetě.  Zlatožlutá Reneta
"Štrůdlové jablko" - jaké odrůda?, 19.2.2021
Jak můžete říct o Antonovce že je horší chuti. U nás roste u silnice semenáč Antonovky jako zákrsek. Má výborné sladké a veliké jablka. U nás ji používáme jako stolní jablko i když se snadno otlačuje. Jinak na štrudl používáme Ontario, Wealthy,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika