Příspěvky uživatele - 242.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy rajčat, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Tak hlásím, jak jsem pochodil. 18.7. Jsem provedl postřik na list Wuxal Sus Kalcium. Jelikož jsem žádné zlepšení po pár dnech nepozoroval, pátral jsem po dalších možných příčinách a zkusil jsem omezit zálivku - namísto každodenní závlahy, 6 dnů... celý příspěvek >
Listy rajčat, 13.7.2019
Ano, je to pouze na spodních listech, budu pozorovat, jestli to půjde výš, resp. jeslti se to postupně vyskytne u všech kontejnerovaných rostlin.
Listy rajčat, 13.7.2019
Díky za odezvu, mix Ca + Mg se dá pořídit? Nebo mám pořídit samostatně a smíchat?
Ceketa - choroba?, 13.7.2019 Obsahuje fotku
Jedná se o nějakou chorobu? Zálivka je bohužel i na listy (spolu s trávníkem brzo ráno), přesto se ale osychání listů projevuje jen asi 3 rostlinách z 10 (4 odrůdy celkem, bohužel už nevím,. Mám zkusit špatné listy odsdtranit? Tak jsem se byl... celý příspěvek >
Listy rajčat, 13.7.2019 Obsahuje fotku
Začaly se mi na pár rostinách pěstovaných v 20L květináčích objevovat tyto fleky. Nevím, jestli je to pouze důsledek výživy (v nádobách je na spodku cca 1/4 uleželého hnoje a asi 3x hnojeno kristalonem plod a květ) anebo se jedná o začínající... celý příspěvek >
Žloutnutí sazenic rajčat odspodu, 16.5.2019
Zkusím je rozsadit a uvidím, co z nich vyleze. Vyhodit jsem je chtěl spíš kvůil tomu, že jsou velmi zabržděné v růstu a nestihnout do prvního mrazu řádně zaplodit. Ty vaše vypadají velmi pěkně a asi tak 7x vyšší :) Nějaký substrát koupím a namixuju... celý příspěvek >
Žloutnutí sazenic rajčat odspodu, 16.5.2019
OK, měl jsem za to, že v substrátu nějaké ty živiny na pár týdnů jsou. Jdu to napravit.
Žloutnutí sazenic rajčat odspodu, 15.5.2019 Obsahuje fotku
Děkuji moc za reakci. Záměna mi taky prijde jako nejrozumnější vysvětlení. Znamenalo by to potom, že ty nejvyšší jsou pravdu Blumko, ty podivně vypadající (málo listů, divná barva) jsou Aztek a Bajaja jsou ty nejmenší trpaslíci. Není mi ale... celý příspěvek >
Žloutnutí sazenic rajčat odspodu, 15.5.2019 Obsahuje fotku
Letos poprvé zkouším předpěstovat rajčata, jsem tedy úplný amatér. Výsev jsem provedl 25.3. do výsevního substrátu. Od narození doposud jsou rajčata na parapetu u jižního a západního okna, v místnosti je stabilní teplota cca 22-24 st. C, jiné místo... celý příspěvek >
Co je to za prunus?, 1.5.2019
Podle dostupných foto má Kiku-shidare velmi podobné listy, bohužel ale odlišnou barvu květů, zato Kwanzan má s tou mojí podobnější květy. Můžu jí tedy říkat sakura Kiku-Shidare-Kwanzan :)
Co je to za prunus?, 25.4.2019
Musím dát za pravdu stanislawovi..po zhlédnutí několika foto se s největší pravděpodobností jedná o prunus serrulata Kwanzan. Děkuji za postřehy.
Co je to za prunus?, 24.4.2019 Obsahuje fotku
Koupil jsem před 2 lety velmi levně stromek a jediné, co o něm vím, že prochází z rodu prunus - slivoň. Poprvé nám letos vykvetl a navíc předčil všechna očekávání. Jedná se o nějaký druh sakury? Děkuji.
Ostružiník - Dirksen a Navaho, stříhání, 10.3.2019
Jak už jsem zmiňoval, na nelenprozelen_cz. Jestli tedy ani jedna odrůda není to, co jsem koupil, to je opravdu tragédie. Kupoval jsem od nich cca 30 různých rostlin a vše až na ostružiny byli zaslány ty správné. Oficiálně jsem kupoval dirksen a... celý příspěvek >
Ostružiník - Dirksen a Navaho, stříhání, 9.3.2019
Díky moc za rady a hlavně postřehy o mých rostlinách ;)  Rostliny byly koupené jako malinkaté proutky online na nelenprozelen a do půdy šly podzim 2017. Takže zatím plodily jenom jednou a na každém keři bylo tak 10 kuliček a to vždy na... celý příspěvek >
Červený rybíz - antraknóza, 6.3.2019
Zkusím Discus. Kdy doporučujete aplikaci?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika