Příspěvky uživatele - 250.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hlohyně šarlatová - rychlost růstu?, 29.9.2015
Volně rostoucí. Výška plotu by měla být nad 2 m (hlohyně nejspíše vyroste výše, pokud ji nebudu stříjat, dřišťál asi ne).
Kde koupit polokmeny či vysokokmeny, 26.9.2015
Polokmeny i vysokokmeny mají taky ve Zlíně - Malenovicích (Arbia, spol. s r.o.). Hlavně pokud by jste chtěli slivoně (doporučuji) ale i ostatní ovocné stromy (jabloně, hrušky...) David
Hlohyně šarlatová - rychlost růstu?, 25.9.2015
Zdravím, je někdo schopen porovnat rychlost růstu hlohyně šarlatové a dřišťálu Juliina? Určitě bude záležet na podmínkách pěstování, ale jde mi spíše o přibližné srovnání - jestli je rychlost růstu dřišťálu Juliina např. poloviční, čtrtinová apod.... celý příspěvek >
Jak bojovat s akátem?, 18.9.2015
Zkuste si pročíst tuto stránku, třeba se vám bude něco líbit... Tomas
Prodej podnoží, 19.6.2015
Myrobalány pěstují a prodávají v čr. asi jen v podnožové školce v Lysé nad Labem. Jediný problém by mohl být, že asi mín jak 100 ks vám neprodají, ale i tak se to hodí.
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 10.2.2015
Já bych se s vaším výběrem stotožnil, až na JOJO. Jak z vlastní zkušenosti(špatné dozrávání, propadání, chutově většinou nic moc a hlavně často napadnutá monilii, což může vést až k uschnutí celého stromku..), bohužel to není jen u mě, ale i u jiných... celý příspěvek >
Podnož Zelená ryngle, 16.10.2014
Dobrý den, pane Vysloužile když nad tím těd přímýšlím co jste napsal, tak máte asi pravdu ono je velký rozdíl jestli se jedná o D. svestku nebo nové pološvestky. Právě jsem měl v plánu pološvestky Toptaste, Gabrovskou, Hanitu a jak píšete asi... celý příspěvek >
Podnož Zelená ryngle, 15.10.2014
Děkuji za vaši odpověd, taky jsem se přikláněl spíš k ZR. Ohledně myrabolánu, tomu by jsem se spíš právě vyhnout, žeprý v mých podmínkách bujně roste na úkor úrody a taky později plodí.
Podnož Zelená ryngle, 13.10.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s pěstováním slivoní na podnoži Zelená ryngle, v těžkých půdách (u mě 350 mm, svah). Případně s podnoží St. Julien A? V obou příadech by se jednalo o "polní sad" takže nějaká závlaha by... celý příspěvek >
Oskeruše, 1.8.2014
Taky zdravím,.. Poslední dobou se taky zajímám o pěstování oskeruší, v mém případě o trošku nižší nadmořské výšce (350 mm), což je i tak dost, ale jak psal pán předemnou sem tam se vyskytuje i nad 500 mm. Ohledně plodnosti oskeruší, sice na internetu... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 21.3.2014
Já jsem předloni nasadil cca 10-15 ks jaderniček, přímo do půdy na zahradě, na podzim. Na jaře mi vylezlo tak 90-80% bez problémů,... Horší to bylo s trnkami, těch jsem nasadil aspon 50ks a nevylezla ani jedna :(. Na pozdim jsem zasel opět nějaké... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 20.3.2014
Škoda, že jste nenapsal před týdnem,... v sobotu jsem všechny co jsem měl přerouboval. Mám i cca 5 ks jednoletých(z Jedarničky), ale ty se letos ještě nedají přesazovat, až příští rok. Pokud by jste měl zájem, tak až za rok :)
Odrody naších dedov a pradedov, 10.1.2014
Pěkná glosa, opravdu se mi líbyla Ale i přesto bych s vámi úlně nesouhlasil. Přece jen vyvinout doma auto "nejlepší na světě opravdu nejde.)" Naproti tomu, vyšlechtit novou lepší odrůdu se vám může povést, byť budete potřebovat více štěstí než... celý příspěvek >
Výsadba jabloní ve 42O m, 9.1.2014
Pokud bych si vybírat já, tak volím tytot odrůdy. Letní: Ametyst; ranězimní: Aneta, Rajka; zimní: Rubinola, Admirál, Angold, Heliodor, Rozela, Sirius (Orion), Topaz. Ohledně podnoží bych volil M26 v dobrých půdách, ale pokud máte horší půdu(vzhledem... celý příspěvek >
Aversol - ochrana proti okusu ov. stomků, 14.11.2012
OK :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika