Příspěvky uživatele - 250.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasychání mladých plodů okurek, 24.7.2016 Obsahuje fotku
List 2
Zasychání mladých plodů okurek, 24.7.2016 Obsahuje fotku
List 2
Zasychání mladých plodů okurek, 24.7.2016
List 2
Zasychání mladých plodů okurek, 24.7.2016 Obsahuje fotku
Nepodařilo se mi zjistit, jak vkládat více fotek naráz, tak aspoň samostatně.
Zasychání mladých plodů okurek, 24.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji vertiko systémem polní okurky odrůdy Viktorie. Minimálně poslední týden ale zasychají mladé plody - a to tak, že uschne asi 75 % mladých plodů, zbytek který neuschne jako mladý, normálně dozraje do sklizňové velikosti. Téměř od... celý příspěvek >
Padlí na tykvich: ma smysl selektivne vylamat postizene listy?, 12.7.2016
Máte zkušenost, které tykve jsou na padlí méně náchylné? Jirka
Na jakou podnož lze naroubovat jabloň, 7.4.2016
Je to švestka domácí, co s ní uděláte je na vás.) Tom
General LeClerk - praskliny na vetvich pod vyhony, 21.3.2016 Obsahuje fotku
G.L.K. všechny kosterní větve tak na polovinu, terminál tak 10-15 cm nad kosterní větve, lonské přírustky jsou určitě nedostatečné. tom
General LeClerk - praskliny na vetvich pod vyhony, 21.3.2016 Obsahuje fotku
Dekanku bych zkrátil ještě minimálně na modrou rysku, ale radši až na červenou. Tom
General LeClerk - praskliny na vetvich pod vyhony, 21.3.2016
Dobrý den, nevím co způsobylo tyto praskliny. Ale podle fotek, to vypadá že stromek je zababčený, málo zkrácený po výsadbě, proto i málem uschnul. Mohl by jste sem dát fotku celého stromku... Tom
Staré a krajové odrody Hrušiek, 4.3.2016
Vlastní zkušenost zatím nemám, ale podle toho co jsem různě zjištoval, tak plodí hodně, ale dlouho trvá než začne plodit, kolem 10 let... Více informací: Solanka Tom
Hrusne na kdouli nerostou, 24.2.2016 Obsahuje fotku
Oba stromky jsou zababčené (málo zakrácené kosterní větve po výsadbě). U Eriky by mělo stačit zkrátit větvičky podle obrázku v příloze. Co se týče Kariny, tak tu by chtělo taky zkrátit, na 2-3 zdravý pupen (od země). Měl by vyrašit prut, kteý... celý příspěvek >
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 17.2.2016
Jako Čačanská rodná není taky špatná, ale o proti Hanitě má o pár horších vlastností více (Rodná= má sklony ke střídavé plodnosti a taky pozdější nástup do plodnosti). Ohledně podnože, záleží kolik máte místa na zahradě. Hanita na myr. bude mít v... celý příspěvek >
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 16.2.2016
Já bych zvolil a doporučil Hanitu. Tom
Slivoň Valentynka, 17.1.2016
Nechcete váš příspěvek trošku rozvést? Každá informace dobrá, celkem by mě zajímalo co mám nasazené na zahradě (T1)... Tonda
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika