Příspěvky uživatele - 250.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Do kdy přihnojovat rajčata?, 28.7.2017
Vliv organického hnojení na kvalitu, zdravotní stav a výnos keříčkových rajčat strana 24, čtvrtý odstavec: Nejvíce živin rostliny potřebují na začátku tvorby plodů, tj. v červenci a srpnu. Čili v srpnu ještě normálně hnojím v zálivce,... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 23.6.2017 Obsahuje fotku
Dá se to vyřešit tím, že se kolem každé rostliny udělá jakási hráz vysoká 5-10 cm. Pak prostě ke každé rostlině naleju 5 l a dál to neřeším. Až se to vsákne, tak se to vsákne. Ušetří se tím SPOOOUSTA času. Já už s tímto způsobem zalévání počítám,... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 22.6.2017
Zapomněl jsem napsat závěr: Nehodlám dělat cokoliv, co mi přinese menší a míň chutné plody, i kdyby byla plodnost o trošku větší (což mi nepřišlo, ale nevážil jsem to, takže jistě to říct nemůžu). Sasman
Rajčata 2017, 22.6.2017
Loni jsem pěstoval na 2 výhony polovinu Bejbin a plodů bylo sice početně více, ale byly jednoznačně znatelně menší a přišly mi i méně chutné. Navíc se zbytečně zahušťuje porost. Já už to dělat nebudu, ale u někoho jiného to fungovat... celý příspěvek >
Dehybridizace rajčat, 22.6.2017
Asi před rokem jsem o tom něco četl a přijde mi to dost pracné s nejistým výsledkem - pokud si to pamatuju správně, tak právě ta odolnost proti plísni se vytrácí v dalších generacích semen jako první. Lepší (míň pracné a jistější) mi přijde vyset... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 22.6.2017
Mě se taky listy občas kroutí, i když ne tak moc. Jsem přesvědčený, že je to způsobeno horky, případně horky + nedostatkem vody. Lepší je zalévat méně často a vydatně - teď v těch vedrech dávám 5 l ke každé rostlině 2x týdně. Když daný týden... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 21.5.2017
U mě naopak odrůda Toptaste dodopadla úpně nejhůře, co se týče odolnosti vůči mrazu v květu. Na Toptaste pomrzlo v mojí poloze cca 1/3 plodů, takže ještě zůstalo celkem dost květů, naproti tomu, čačanská lepotice a nalbolja, zmrla skoro kompletně.... celý příspěvek >
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 24.2.2017 Obsahuje fotku
Výsledky Okresní degustace jablek Valašské Meziříčí, 16. prosince 2016
Pozdní rašení moruše, 1.1.2017
ať už je to cokoliv, objevilo se mi pravděpodobně to samé na moruši zasazené před 2 lety. Můžu se zeptat, jak jste dopadl/jaký byl vývoj choroby? Karel
Rakytník - samičí rostlina s naroubovaným samcem, 3.12.2016
Co jsem zaznamenal, tak se zatím nikomu rakytník naroubovat nepodařilo (všimněte si, že se ani nic takového neprodává). Možná to za vyvinutí značného úsilí půjde, ale nespoléhal bych na to. Když už bych chtěl šetřit místem, tak bych vysadil samce a... celý příspěvek >
Moravská jadernička, 30.8.2016
Dobrý den, pane Mravenec, vysadil jsem dvě Jederničky v roce 2010, poblíž Vizovic. Stromky byly koupané v Bojkovicích. Mám i pár starých stromů Jaderniček. Pravda osobně mi nejvíce chutnají přímo ze stromu, to jsou opravdu jedny z nejlepších... celý příspěvek >
Roubování třešní, 9.8.2016
Je to trošku jinak, třešně jsem rouboval loni i předloni v hrázích poblíž domu. Vzhledem k tomu, že většinou byly třešně "větší- cca 5-10 cm v průměru " rouboval jsem je v korunce... Ale letos na jaře jsem kupoval třešen ve školce, a ty byly právě... celý příspěvek >
Roubování třešní, 9.8.2016
OK, hlavní důvod je cena, chápu. Ještě se zeptá jinak, v domácích podmínkách, když roubuji třešni, v jaké výšce ji naroubovat? Je to jedno? Z mého pohledu bych ji radši rouboval níž, aby nebyla tak velká, za předpokladu, že ušlechtilá odrůda je... celý příspěvek >
Roubování třešní, 8.8.2016
Dobrý den, není někdo proč skoro všechny "staré" třešně jsou roubované ve výšce koruny, ale nové kupované třešně ve školce jsou naštěpované u zemně? Děkuji. Tom
Zasychání mladých plodů okurek, 24.7.2016 Obsahuje fotku
Plod
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika