Příspěvky uživatele - 107.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
První burčák - kde se stala chyba?, 13.10.2017
ve 22 st by mela stava zacit pracovat pomerne brzy, ve sklepe mam na podzim tak 17st a stava zacne kvasit tak za 2-3dny po přidání kvasinek vínka
Jablko cervene zihani, svetla naruzovela duzina, ruzovy stavnaty most, 13.10.2017
pod pojmem šťavnatý mošt si představuju vyvážené cukry a kyselinky, rozhodne z toho nebyl mošt fádní (příliš sladký).. Omlouvám se za toto téma, celé je to věštění z křišťálové koule, ale aspoň mně to donutilo začít u sebe.  Prošel jsem... celý příspěvek >
Jablko cervene zihani, svetla naruzovela duzina, ruzovy stavnaty most, 9.10.2017
mate nekdo zkušenost s moštováním odrud Wealthy či Holovouský malináč? Snad to byla jedna z techto odrůd na které podle vzpomínek se snažím přijít.
Ostružina Karaka Black, 15.9.2017
Polka je ostružiník?
Bezin s primesi bio, 6.6.2017
Cepro, stanice EuroOil, tam najdete paliva bez bioslozky. Do 4T na doporuceni servisu a prodejce davam benzin bez bio slozky, tedy bud vybrane 100 oktanove nebo N95 z EuroOil.
Neujímá se očko, 1.6.2017
Dal jsem na radu a opatlávám i konce omotání páskou. Neměl bych? JŽ.
Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 11.5.2017
asi hodne chuda puda, chce to dovezt ornici nebo kultivovat, kultivovat. Sama vidite ze rajcata jdou, dostanete asi i dalsi doporuceni na vhodne plodiny. Ja bych si udelal par vyvysenych zahonku kam bych si privezl zahradnicky substrat, kompost. Daji... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce, 5.5.2017
Taky přidám jednu zkušenost se zahradnictvím Na Zázvorce: Tento týden jsem byla na návštěvě u kamarádky, zrovna když jí pošťák přivezl objednanou "větší" sazenici rakytníku. Sazenice výšky 130cm byla zabalená v krabici 30x20x10cm. Ale jo, ten jeden... celý příspěvek >
Živý plot v květináči (na terasu), 4.5.2017
Přesně tak, chtěla bych to hlavně jako (tak trochu mobilní) clonu přes sezónu. Vhledem k rozměrům terasy (dostatečné) a menšímu místu vedle domu by mi víc vyhovovala právě tato varianta.
Živý plot v květináči (na terasu), 4.5.2017
Máte pravdu, to jsem zapomněla zmínit - terasa je u domu...
Živý plot v květináči (na terasu), 4.5.2017
Poraďte mi prosím, jaké rostliny by se úspěšně daly na terase pěstovat jako "živý plot v květináčích". Výšku bych si představovala tak 2-2,5 metru. Za všechny tipy moc děkuji.
Vrba Hakuro Nishiki - stříhání mladých keřů, 19.4.2017
Poraďte mi prosím, jak často a jak razantně stříhat mladé keříky vrby Hakuro Nishiki, aby se mi živý plot z ní pěkně zahustil a nebylo to jen "sem tam proutek". Děkuji.
Samosprašné kiwi - jak je to se samcem?, 30.3.2017
A jak daleko ten samec může být od samičích rostlin? Aby dokázal bez problémů slpnit svou povinnost? :-)
Popínavé letničky v nádobě, 1.2.2017
Nikdo popínavky v nádobách nepěstujete? Nikdo nemáte zkušenost? :-(
Popínavé letničky v nádobě, 30.1.2017
Tohle mě taky zajímá. Taky chci pěstovat zuzany a hrachory ve větším samozavlažovacím květináči. Váhám mezi 40x40 cm (18 litrů zeminy) a 50x50 cm (31 litrů zeminy). Takže radu v tomhle směru bych také uvítala.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika