Příspěvky uživatele - 107.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vilma, Venus, Aztek, 27.2.2018
Já je letos budu zkoušet prvně (mám místo, kam by se mi hodily). Jinak normálně půjdu do tyčkového Bejbina (ve volné půdě) - to nám chutná asi nejvíc. Loni a předloni jsem zkoušela ještě divoká rajčata a chuťově byla fajn, jenom... celý příspěvek >
Vilma, Venus, Aztek, 27.2.2018
Tak takhle by se mi to líbilo. Doufám, že to tak klapne i v mých podmínkách...
Vilma, Venus, Aztek, 27.2.2018
To jste mě moc nepotěšil  Ale co, letos je vyzkouším a příští rok kdyžtak už nebudou...
Vilma, Venus, Aztek, 26.2.2018
Mám v plánu vyset balkonová rajčata Vilma, Venus, Aztek a lámu si hlavu nad tím, jak jsou (či nejsou) ranná, resp. kdy asi zrají. Na pytlíčku tato informace schází. Poradíte mi, prosím? Děkuji.
Švestka Imperial - prostokořenná nebo v kontejneru?, 16.2.2018
Letos na jaře bych chtěla vysadit "sloupovitou" švestku Imperial. Mám možnost koupit buď prostokořenný stromek nebo stromek v 7,5l kontejneru. Který byste mi doporučili? A když už jsem u toho dotazování: Jaké máte s touto švestkou zkušenosti?... celý příspěvek >
Zivy plot, 7.2.2018
Připojujím se: Můžete mi prosím doporučit nějaké kvalitní odrůdy dřínu? Děkuji.
Množení milion bells výsevem, 7.2.2018
No, já jsem letos koupila semínka z Číny, tak jsem zvědavá, co z toho vyroste... jestli vůbec něco
Slad - pálení, 5.2.2018
Pane Vysloužile a v jakém poměru s vodou se ten výtažek míchá?Prodávají jej ve14kg balení. A zakvasím čím? A při jaké teplotě? Já vím, že se ptám hloupě, ale nemám s tímto vůbec žádné zkušenosti. Děkuji za dobrou radu. Jirka
Zasilková zahranictví, 31.1.2018
No jo, prodej v kořenech mě taky dorazil. Jsem fakt normálně začala přemýšlet, co že by mi to vlastně dorazilo, kdybych si to objednala. Jinak málokteré zahradnictví prodává sazenice (letniček i jiné) v kontejnerech 7x7 - to Starkl snad ani jiné... celý příspěvek >
Třešeň - štíhlé vřeteno, 16.1.2018
narazil jsem na zajimave odkazy v anglictine ohledne pestovani tresni na gisele, Cherry Training Systems (PNW 667, updated June 2015) videa na youtube gisela cherry, Pavel
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 15.1.2018 Obsahuje fotku
dobrý den, žádám o radu jak zkrotit jablon pidi. Letos na podzim jsem vysadil malou stenu sloupovitych jabloni (moonlight, redspring..) celkem 4ks, jedna se o proutky 50-70cm, u nich se budu snazit pri pestovani drzet bocni obrost na 20cm... celý příspěvek >
Čím hnojit rakytník?, 15.1.2018
Dobrý den, zajímavá diskuse. Pokud jde o ten popel, může být i z dřevěného uhlí, nebo to už ne? Děkuji.
Do jakého sponu je vhodné sázet Barvínek - Vinca major?, 11.1.2018
Jejda, teď jsem trošku zmatená. Jaký je rozdíl mezi barvínkem a brčálem? Myslela jsem si, že je to jedno a totéž.
Do jakého sponu je vhodné sázet Barvínek - Vinca major?, 10.1.2018
Díky moc. To vypadá jako ta pravá kytka pro mě
Kolik hrušek denně, 6.11.2017
No mě stačí i jedna hruška a jsem nafouklej jak balón. Tak tož tak. Každý to asi má jinak. :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika