Příspěvky uživatele - 107.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hortenzie latnatá - množení, 27.7.2018
Moc děkuju. Vyzkouším.
Sunhaven, 23.7.2018
podle poměru velikosti pecka/ plod je to takovej mrzak.. U mne je Sunheaven poměrně velký plod, je jich na stromě méně než vedle stojící RH a plody také větší (tedy u mne je Sunheaven méně úrodný než RH, který dost přeplodil), za Sunheaven to vidím... celý příspěvek >
Je toto projev Šárky na listech?, 19.6.2018
děkujem za info ohledně Šarky, vzhledem k téměř totálnímu propadu plodů (sucho + šarka) ani nevím jestli čekat na těch pár co dozrají nebo vykopat co nejdřív. Každopádně dekujem všem za příspěvky, zkusím vysadit na podzim tolerantnější odrůdu a... celý příspěvek >
Postřik proti plevelu, 7.6.2018
asi máte pravdu, ale podobnou argumentací by se dalo mluvit o škodlivém očkování, antibiotikách, možná máme i přestat nosit boty? Všeho s mírou a hlavne opustit ty zaběhlé obecné pravdy.
Rubinola - řezat či nechat být?, 7.6.2018
Já jsem naopak rád pokud se zde především argumentuje, předkládají se nové pohledy na věc a především je snaha pomoci, ziskat nové informace a podělit se o ně. Nemyslím si, že by toto vlákno mělo být ukončené větou "zkrátka je to strupovitost,... celý příspěvek >
Prosychani smreku v kontejneru, 13.4.2018
jeden podobný smrček jsem zachranoval, neúspěšně. Když jsem ho šel vyhodit. tak jsem si uvědomil proč... v tom květináči byl opravdu zasazeny, ale celý kořenový bal čítal jeden tlustčí korek o délce 15cm, žádně malé kořínky nic... tedy spíš to... celý příspěvek >
Stříška nad záhon, 11.4.2018
takhle jsem to taky ztoukl ze stresnich lati, poridte jednoduché patky pro ty drevene stojky - drevo v zemi dele jak 5 let nevydrzi, na strechu dejte folii co je UV stabilizovana, jinak to nevydrzi ani jedno leto. Ve slusne cenove hladine se daji... celý příspěvek >
E.u. strom r. 2018, 11.4.2018
gratuluju vítěznému stromu, krása sekvoje v Bulharsku... zajimave
Réva venkovní růžová LIDI, 15.3.2018
dobrý den, až díky Vašemu popisu rodičů jsem našel tuto odrudu, která jak píšete má označení R-66 děkuji
Réva venkovní růžová LIDI, 14.3.2018
dobrý den, prosím zkušenejší, nemůžu o této odrůdě najít bližší informace: Réva venkovní růžová LIDI tedy možná to je nejaký název pro distrobuci v CR? díky za bližší informace či odkaz, Pavel
Doporučte hrusen, 8.3.2018
děkuji za tip, co jsem se dočetl tak je snad ta Williamsova čáslavka poměrně odolná, s konferencí dobrý opylovač a plody jsou ceněné jako chuťově dobré. Williamsova se těžko shání na kdouloni, jak je na tom Williamsova na semenáči popř. na... celý příspěvek >
Doporučte hrusen, 7.3.2018
děkuji za reakci, na clapovu hrusen jsem take koukal, s konferenci by se asi dobře opylovaly, bohužel je problem ji sehnat na kdouli, asi se spatne snaseji a na semenaci se bojim jednak bujneho rustu, mam omezene moznosti a druhak pozdejsiho nastupu... celý příspěvek >
Doporučte hrusen, 7.3.2018
dobrý den, žádám o radu či tip na hrušen, moje situace je cca 300 mnm, zahrada u domu. Místo mam na dvě hrušně, chtěl bych konferenci (pokud mi ji někdo nerozmluvi) + váhám nad další sortou.  Měla by být schopná odolávat jarním... celý příspěvek >
Chuť kamčatské borůvky, 5.3.2018
Mně chutnají obě. Kanadské je výborné a kamčatky (mám ruské velkoplodé, sladké odrůdy) taky. Kamčatky zrají o dost dřív než kanadské, takže já bych doporučila obě. Nejdřív si pochutnáte na kamčatkách a později na kanadských.
Odolné odrůdy rajčat, 28.2.2018
Normálně na heurece zadejte "divoké rajče". Vyjede vám víc obchodů. Já jsem je tuším kupovala v tom semenaonline.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika