Příspěvky uživatele - 107.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi jako živý plot, 13.1.2017
Pěstujete někdo kiwi (nejlépe to drobnoplodé - Issai, Vitikiwi) jako živý plot? Jak daleko od sebe v takovém případě vysadit jednotlivé rostliny? Poraďte prosím. Děkuji.
Jak zazimovat ibišky v nádobách?, 6.12.2016
Mám několik syrských ibišků v nádobách (cca 20 litrů). Původně jsem je na podzim chtěl přesadit do volné půdy, ale nějak jsem to nestihl, tak bych vás chtěl poprosit o radu, jak je nejlépe zazimovat. Napadají mě dvě možnosti: - zakopat i s... celý příspěvek >
Keříčkové kiwi, 22.11.2016
Tohle by mě taky zajímalo. Před časem mi jedna známá říkala, že ochutnala keříčkové kiwi a je vynikající. Zkoušela jsem pak hledat něco, co vypadá podobně jako kiwi a zároveň je to keřík, ale marně...
Kvalita domacej palenky, 8.11.2016
Děkuji za Vaše názory. Můj dotaz jsem spíše myslel tak, že pokud se pálení ukončí kolem 40% alkoholu, jestli bychom se nepřipravili právě o ty vůně a chutě ovoce, které jsou "na konci". Jinak ve svém okolí neznám nikoho, kdo by pil domácí pálenku pod... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 5.9.2016
Nemáte někdo zkušenost s odrůdou Lady Sun? Díky.
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 31.8.2016
Dobrý den, když sháním nějaká semena, obvykle narazím na balíčky od Semo, NohelGarden, MoravoSeed příp. Nostalgie. Poraďte mi prosím, která z nich vybrat. S jakými máte nejlepší zkušenosti (nejlepší klíčivost atd.)? A se kterými třeba naopak... celý příspěvek >
Jak hluboko vyset semínka slunečnice?, 3.6.2016
Zahrádkář začátečník prosí o radu: Jak hluboko vyset semínka slunečnice? Díky :-)
Roubovací tyčinky, 18.5.2016
Dobrý den, nevíte prosím kde sehnat roubovací tyčinky (chtěla bych je využít k roubování melounu na tykev)? Děkuji.
Kolik výhonů na uchycené roubu nechat, 16.5.2016
Ahoj. Na dvou uchycených roubech švestky mi v současnosti rostou 5 a 4 výhony. Rouboval jsem letos zjara na výmladcích ve výšcce cca. 25-30cm. Je teď třeba ponechat jen jeden výhonek jako základ budoucího kmínku, nebo mám nechat růst... celý příspěvek >
Plazivý plevel - identifikace, 19.4.2016
Dobrý den, nevíte nědo, jaká chemie na ten plevel zabírá?Mimo Roundap ovšem. Dík Láďa
Kanadská borůvka - Spartan, Bluecrop, Elliott, 30.3.2016
Dobrý den, obracím se s prosbou o radu na zkušené borůvkáře: Od loňska mám vysazené odrůdy Spartan (raná), Bluecrop (středně raná) a Elliott (pozdní). Jde mi o vzájemné opylení - bude to s těmito odrůdami v pohodě? Nebo budu muset ještě... celý příspěvek >
Vykuřovací patrona do skleníku, 5.11.2015
Dobrý den, vykuřovací patrona se jmenuje Ultimate super SG. S pozdravem Roman
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika