Příspěvky uživatele - 248.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Habr - hnědé okraje listů, 3.6.2018
Počasím - sucho, horko, pařáky jak na Sahaře...           Lída
Hadice na dopravu vody behem leta, 2.6.2018
Aby se netvořily řasy, nesmí být průsvitná. Ale vodu v hadici stejně po týdnu tepla v létě musíte odpustit, bez chem.úprav už pitná nebude.           Lída
Šedá plíseň na malinách, 2.6.2018
Bez záruky - koukla jsem, které látky uvedený postřik obsahuje a jaká ochranná lhůta je uváděna pro jiné přípravky tyto látky obsahující. Pro první složku to je 14 dnů a pro druhou 7 dní (viz agroportál).            ... celý příspěvek >
Invaze housenek na dřišťálu - co jsou zač a jak se jich zbavit?, 2.6.2018
Co to je zač nevím, ale proč je tedy nepostříkáte? Nebo čekáte, až se dost nažerou? Na housenky na okrasných rostlinách by podle agromanuálu měl zabrat Spintor.   Lída
Nemoc nejen jabloní, 2.6.2018
Vysoké teploty, slunce, suchý vzduch...           Lída
Vajgelie, 2.6.2018 Obsahuje fotku
Nevím, jestli je to ona, je jich móóře odrůd. Připadá mi, že Victoria má červenější a drobnější listy (i celkově je drobnější). Přiložená fotka je z netu, svoji focenou nemám.          Lída
Vajgelie, 1.6.2018
U té své moc ležící větvičky zkracuji, aby se necouraly v blátě po zemi, ale W.nana Variegata prostě neroste vzpřímeně, dělá keř zhruba jako "polokouli". Že by se mi ale plazila, to ne. Je fakt, že u ní někdy vystřihnu staré pruty a ona vyrazí nové... celý příspěvek >
Vajgelie, 1.6.2018 Obsahuje fotku
Pokud vajgélii ostříháte hned teď, tak se připravíte o druhé kvetení -bývá v srpnu - ne tak bohatě jako zjara, ale kvete. Jinak mám čtyři - tu nižší pestrolistou s růž.květy (nana Variegata), nižší červenolistou s růžovými květy (Victoria),... celý příspěvek >
Nemoc růže, 1.6.2018
ps - růže mají rády slunce, ale ne úpal...        L.
Nemoc růže, 1.6.2018
Pokud jste nově zasazené růže několikrát přihnojovala, mohou být kromě "uvaření se" i přehnojené. Ale kamínky odeberte, dejte jim tam třeba posekanou trávu jako mulč (žížalky si ji časem zatahají do země) a pokud budete někdy později dávat opět... celý příspěvek >
Prasklý kmen, 31.3.2016
Pokud jí jsou opravdu jen tři roky a už ve vidlici praská, tak buď provést opravný řez tak, aby se vidlice odstranila, nebo pod rozštípnutím odříznout korunku a zapěstovat novou (záleží na místu štěpování), pokud nepůjde ani to, tak pořídit nový... celý příspěvek >
Jak prostříhat švestku, 31.3.2016
Jestli byly na listech takové hrbolky, tak to může být hálčivec, takhle velké stromy by jste ale těžko stříkal, navíc na úrodu moc velký vliv nemá. Pokud píšete, že kvetly, ale plody opadaly, může to být buď pilatka (opadávají malé zelené plůdky s... celý příspěvek >
Jak prostříhat švestku, 30.3.2016
Ty stromy se mi líbí, i kdyby měly jen dávat stín . Těch málo plodů tipuji nejspíš na pilatku, zkuste při dokvétání stromů postříkat aspoň spodní větve (kam dosáhne postřikovač). Jinak domácí švestka je samosprašná, tam by snad problém nemusel být... celý příspěvek >
Omezení růstu, podpora kvetení, 30.3.2016
Tak jsem trochu zapátrala, mrkněte na Květinová sadba pro jarní prodej – kvalita a náklady
Omezení růstu, podpora kvetení, 30.3.2016
Já vím akorát, že třeba u kulovitých chryzantém prodávaných před dušičkami se kromě neustálého zaštipování používají také retardanty růstu, ale jaké tedy nevím...           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika