Příspěvky uživatele - 248.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za rostlinu či keř?, 14.6.2018
Zimolez kloboukatý mám, udělá vám keřík cca 80cm široký, ale rozšiřuje se do okolí tím, že převislé větvičky zakoření a vznikne tak nový keřík. Takže už ho mají i veškeré sousedky. Jinak je krásně světle zelený i celou zimu, pokud nepřijdou velké... celý příspěvek >
Cezmina - Živý plot, 14.6.2018
Někde je uváděná šířka keře 0,6-1,2m, jinde 1-2m... Takže nějak podle toho...  Jinak píší, že pro živý plot je vhodná, sama i ve spodní části bez střihu zahušťuje. Do výšky 1,5m by měla růst středně rychle, pak pomaleji. Celkovou výšku... celý příspěvek >
Trvalky a traviny do suchých vazeb, 14.6.2018
Pěkné jsou i větvičky dřišťálu s plody, tmavě hnědé plodné listy pérovníku, odkvetlé konce větviček tavolníku s plody, větvičky se šípky (zvl.růže mnohokvětá)... Traviny prakticky všechny.          ... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 13.6.2018
Pane Stanislawe, dotyčné jalovce jsou cca 150-200m daleko, a když jsem jednou zjara ty mladé hrušně nepostříkala, měla jsem obavy, že zajdou - nejen listy, ale i větvičky napadené, že opadaly plody mi vadilo nejméně. Teď jsem pod ně ještě vysadila... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 13.6.2018
Zamíchám se do diskuze... Ono také záleží na tom, kde zahrádku máte. Myslím tím, jestli na samotě, nebo máte třeba šedesát sousedů kolem sebe v osadě. Pak napadení vašich rostlin záleží i na tom, jestli nějak ošetřují sousedé. Když bude mít soused... celý příspěvek >
Travina na obrázku, 12.6.2018 Obsahuje fotku
...trsnatá (Deschampsia caespitosa). Je stálezelená, stejně jako pěchava (Sesleria heufleriana).           Lída
Žloutnocí a chřadnoucí habry, 12.6.2018
Připadá mi, že jsou jen popálené letošním příliš ostrým sluncem.     Lída
Dub letní žloutnou listy, 12.6.2018
Jak vypadal kořenový bal po vyjmutí z kontejneru? Pokud byl pevně prokořeněný a kořeny kolem dokola, je nutné ho při sázení opatrně rozvolnit, protože kořeny se z utuženého balu nedokáží rozrůstat kolem. Pokud byl bal v pořádku, mohl by být důvod... celý příspěvek >
Okrasné trávy v trvalkovém záhonu, 12.6.2018
Různé druhy a odrůdy Panicum (proso), Festuca (kostřava), Sorghastrum nutans (indiánská tráva), Pennisetum (dochan) a jiné...           Lída
Náhle zvadlá réva, 11.6.2018
Rajčata měla zkroucené listy? To vypadá, že zemina obsahovala zbytky nějakého herbicidu......a vy jste si to vysypala k révě ... Už jsem tady psala, že soused stříkal Roundupem při mírném vánku a mně oba keře révy v blízkosti odešly. Zvadly,... celý příspěvek >
Nově založený trávník neroste, 11.6.2018
Nejsem trávníkář, ale asi bych spíše stále sekala s nastavenou střední výškou (aby trávník tolik nevysychal) a pokud možno zalévala. Ony se trsy trávy rozrostou. A když ne, dosévala bych zjara, kdy je vlhčeji.... celý příspěvek >
Jabloň - sežrané listy - příčina, 10.6.2018
Naprosto stejně ožralo něco švagrové dožívající torzo starého Ontária. Na můj dotaz mi řekla, že tam viděla nějaké motýlky a housenky, prý světlé, ne zelené. Počítám, že už to bude zalezlé v zemi, asi se mám na co těšit, mladé Matčino mám pár metrů... celý příspěvek >
Aka je to choroba egresa?, 10.6.2018
Postřik Diskus před květem a po odkvětu. A také vzdušné místo a nepřehoustlá rostlina.           Lída
Broskyňa - čo s ňou?, 9.6.2018
Když vám budou plody chutnat a nevadí vám tam, tak ho nechte, po sklizni ho můžete upravit řezem. Výška záleží na vás, jak vysoko ho necháte vyrůst.  Lída           
Třešeň, neplodí - pláňka či choroba?, 8.6.2018
Řekla bych, že chybí správný opylovač, ono u třešní každá každou neopylí...       Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika