Příspěvky uživatele - 248.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opuchnute viecka, 19.6.2018
Pokud je očkovaný, měl by to přežít. Možná mu zůstane nějaká jizvička, než ji zakryje srst.(ony se jim pak na těch naběhlých místech udělají boláčky, z těch stroupky a po nich jizvičky).          ... celý příspěvek >
Menší tavolník dosahující 1m výšky?, 19.6.2018
Spiraea 'Anthony Waterer' je cca 1m vysoký, podobného vzhledu. Zelený list, z tavolníků má nejčervenější květy. Na zelených listech se občas vyskytne bílé žíhnutí, podle toho se i pozná. Bývá dost vysazován, není problém opatřit si řízky (touto dobou... celý příspěvek >
Sasanka, 18.6.2018
Podle mne mají moc slunce. Jestli je ale máte ve výřezech v netkance, tak vám porost neudělají, neprorostou ji. Pokud je porost hustší, zastíní si listy zem a ta pak nevysychá. Pokud jsou sem -tam uprostřed kůry, musí se tam doslova péct v těhle... celý příspěvek >
Jsou bobuloviny neškodné po postříkání Roundupem?, 18.6.2018
Pokud to soused opravdu udělal, tak vám ty rostliny odejdou. Že by se vyhýbal listům, pochybuji... Na policii bych nahlásila neoprávněné vniknutí na cizí pozemek a poškození majetku - když se to nasčítá, nějaká položka to bude. Navíc ohrožení... celý příspěvek >
Břečťan vadne, chřadne, 18.6.2018
Vypadá to na problém s kořeny - nepřeléváte je?           Lída
Opuchnute viecka, 17.6.2018
Nechci strašit, ale vypadá to na myxomatózu. Očkovali jste?           Lída
Sasanka, 17.6.2018 Obsahuje fotku
Sasanka to je (žádná čemeřice), řekla bych, že je to ostrým sluncem, nevadí to. Také mi to někdy starší listy dělají, jenže já už mám houštinu, tak se to v ní ztratí. Možná by bylo dobré ji něčím trošku přistínit, mám kolem nich vyšší kytky, ony... celý příspěvek >
Co je to za chorobu, 17.6.2018
Mrkněte na www.rododendron.cz/choroby-a-skudci/           Lída
Co je to za rostlinu?, 17.6.2018
Brslen (křídlatý? evropský?)           Lída
Identifikace kaktusů, 16.6.2018
Pro hosta 104.53 - hlavně ty kaktusy tolik nemáčejte a zem by měly mít vylehčenou, s pískem...  Když je dáte do humózní zeminy, nepropustného květináče a budete je vydatně zalévat, tak vám akorát tak uhnijí.... celý příspěvek >
Jaký postřik na cibuli, 16.6.2018
Používala jsem Kuprikol, teď používám Acrobat (zároveň s cibulí stříkám i brambory a rajčata).           Lída
Jaká je to choroba?, 16.6.2018
... sklízejí...         L.
Jaká je to choroba?, 16.6.2018
Stromy to přežijí. Běžně, pokud chcete u třešní snížit korunu, se při sklizni sklízelí celé větve i s plody, je to pro třešeň vhodná doba řezu.          Lída
Co je to za housenku?, 14.6.2018
To nebude housenka, ale larva "něčeho". Čeho nevím, kutilka má domečky válcovité.           Lída
Jaká je to choroba?, 14.6.2018
Kopretinko, on je moniliový úžeh (zasažené větve, listy zvadnou a zhnědnou -hlavně meruňky, ale i jiné peckoviny) a pak je monilióza plodů (jen plíseň na plodech, není ve větvích). Takže větve zasažené nemáte, nebojte.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika