Příspěvky uživatele - 248.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba broskvoně, 8.6.2018
Choroba ne, to bude nějaký škůdce. Zobonoska??           Lída
Co je mojí třešni, 5.6.2018
U mne je už téměř zralá Van, letos to jde všechno strašně rychle...     Lída
Plíseň na nektarince balkonele, 5.6.2018
Plody trhat nemusíte, ale mohou být padlím deformované. Jen před konzumací je třeba dodržet ochrannou lhůtu použitého postřiku, ale to by snad mělo vyjít. Postřik lze po 10-14ti dnech opakovat, pokud je to nutné.   Jestli jsou... celý příspěvek >
Podivne prirustky na thuji, 5.6.2018
Kuky, ale v původním dotazu to nebyla Conica...           Lída
Podivne prirustky na thuji, 5.6.2018
Ony se někdy i záměrně roubují dvě odrůdy borovic na jeden kmínek (hlavně čarověníky), pokud obě povyrostou, může to vypadat i takhle.  Lída
Určení názvu rostliny, 5.6.2018 Obsahuje fotku
Trošku jsem to zkusila zvětšit. Dole to má listy zelené, nahoře listy nebo květ červené. A prorůstá to i vzadu a vpravo dole...           L.
Určení názvu rostliny, 4.6.2018
Ruj určitě na 200% ne, ale s vybarvenými listy souhlas, také mi to tak připadá. První mi to připomnělo vrbovku, jenže ta je růžová...          Lída
Plíseň na nektarince balkonele, 4.6.2018
Je to padlí (vysoké teploty + vysoká vzdušná vlhkost). Použít Zato 50WG, Talent ap.        Pokud chcete vložit víc fotek, musíte být přihlášený.                  ... celý příspěvek >
Letorosty, 4.6.2018
Ty plůdky odstraňte, Hned po zasazení osobně odštipuji už nasazená poupata, ani stromky nenechávám kvést. Podle růstu v prvním roce po zasazení nemůžete nic posuzovat, stromky musí hlavně zakořenit. Jinak záleží jak na odrůdě, tak na podnoži a... celý příspěvek >
Podivne prirustky na thuji, 4.6.2018
Ještě dotaz na původního tazatele - měl ten jehličnan nějaké plody? Bobulky, šištičky?           L.
Podivne prirustky na thuji, 4.6.2018
Ad Vašek - no já právě něco podobného, ale ve větším měřítku, viděla z autobusu v Pardubicích, tak jsem pak hledala doma, co to je.,..    A pánové, fakt myslíte, že to původní je jalovec? On cypřišek pisifera má ty hnědé jehličky... celý příspěvek >
Neznámá květina, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Některé loni ještě nekvetly a fotky plnokvěté oranžové Fulva Kwanzo a plnokvěté žluté Double River jsem teď honem nemohla najít, ty už mám delší čas. Nějakou další si určitě objednám, ale katalog vychází až v létě a tak se sází většinou v září...... celý příspěvek >
Odnozovanie ceresne, 4.6.2018
U mne to dělá poslední roky cca 50 let stará ryngle, ale výhonky jsou zhruba v okruhu koruny. Jsou to výhonky z kořenů = výhonky z podnože stromu. Zabránit se tomu teď už nedá, záleží na konkrétní podnoži. Některé to dělají víc, některé méně. Výhonky... celý příspěvek >
Podivne prirustky na thuji, 3.6.2018
Co vlastně máte ten původní jehličnan? V nadpisu máte thuji, v textu jalovec a mně to připadá jako cypřišek Chamaecyparis pisifera, na kterém se projevila zpětná mutace.  V tom případě by se měly zmutované větvičky odstranit. Kdysi jsem... celý příspěvek >
Šedá plíseň na malinách, 3.6.2018
Omlouvám se, to byl zase překlep ode mne - ne agroportál, ale agromanuál  .              Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika