Příspěvky uživatele - 214.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 19.4.2015
Na Hané pod Kosířem ráno -2,2°C,  už o půlnoci bylo -1. Na trávě byl šedivák silný, ale na chráněných místech nebyl, proto doufám, že i meruňky přežily. Ale to se definitivně uvidí po pár dnech.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.4.2015
Letos jsem ošetřoval meruňky proti monilii poprvé, protože jinak jsem sklízel minimum. Ošetřoval jsem brzy ráno, aby hmyz ještě nelétal. Ale zajímalé by mne, jak chce pan Polehla bránit meruňkové květy a přitom do květu nestříkat, když vstupní... celý příspěvek >
Roundap, 7.4.2015
Pořád opakujete používání Roundupu na brambory, zajímalo by mě, jaký by mělo použití glyfosátu efekt pro farmáře. Podle mého je to nesmysl, glyfosát účinkuje příliš pomalu, na druhou stranu diquat účinkuje tak rychle, že se do hlíz může dostat jen... celý příspěvek >
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 4.4.2015
Z Vašeho seznamu se dá o částečné odolnosti k houbovým chorobám mluvit u Teréz, Primu,  Nera a možná u Nimragu. Ostatní odrůdy patří k V. vinifera, takže se u nich nedá odolnost k houbovým chorobám předpokládat. Nero a Teréz mají jen střední... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika