Příspěvky uživatele - 147.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 20.2.2017
Vypadá to až na pondělí 27.2.,do tý doby pořád srážky a vítr, škoda že není úplně rozmrzlo, ale snad se něco vsákne.
Ohraničení zeleninových záhonů, 11.2.2017
Díky za reakci, výrobce má hobby variantu a ta je určená podle popisu i na zahradu, to jsem nevěděl a myslel jsem, že s ní někdo už operuje, ale tu folii zevnitř k zabránění přímému styku s půdou asi teda dám.
Ohraničení zeleninových záhonů, 11.2.2017
Prodává se hobby verze v tloušťce 28mm, to by mohlo stačit, ale raději to trochu zapustím do země(hranoly dám totiž zevnitř),výška desek je 30cm, délka 125cm(dám 3 na délku). Moc nechápu ty větší kmeny, které se doporučují dát do vyvýšených záhonů,... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 10.2.2017
Proto se mi líbily ty terasové lemy z dřevoplastu, ale dát za metr 150kč nebo 13Kč za dvojnásobně vyšší cetris desku (jsou teď v akci)je přeci jen rozdíl. Jako impregnaci mám jen lněný olej, tím natřu ty hranoly z thermowoodu. Tu folii zevnitř tam... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 10.2.2017
Zuzko cihly, prkna,beton jsem hned vyloučil, zbyl jen dřevoplast nebo cetris, rozhodla cena. Pořádné trámy jsou hezké, ale jak to začne hnít, tak to bude na dýl, napoštět to něčím nebo to vyndávat musí být síla, chci to udělat aspoň na 10 či 15let,... celý příspěvek >
Pekingské zelí, 5.2.2017
Jak jste dopadl s rychlením?U Manoka píšou, že se to dá, ale lepší sázet rovnou na pole, nesmí se otužovat a nesnese pod 20st.,je prý velké riziko vybíhání=bych to nedělal, já sázel loni poprvé uprostřed léta a ještě teď vytahuji křehoučké hlávky ze... celý příspěvek >
Ptačí chřipka, 20.1.2017
No díky mrazům bude divoké ptactvo v mnohem užším kontaktu než obvykle, tekoucí voda je vzácná a možnost nakažení podle mě mnohem větší. Likvidaci chovů naprosto chápu z důvodu prevence možnosti rozšíření, ale to divoké ptactvo nechápu, někde se... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 12.12.2016
Psal jsem jen, že je na mě slivka moc ostrá, to snad o duranciích víte ne?Asi proto, že ji narozdíl od Vás nepiju tak pravidelně:-) V pálenici mi řekli, že nějaké promíchání či zbytky z ostatních kvasů naprosto nehrozí, takže to absolutně neřeším,... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 11.12.2016
Pálenku z dýně budu chutnat za chvíli a to si pište, že oba destiláty zkusím smíchat, co má být, bez experimentů není přece vývoj a co člověk, to jiný vkus, pokud to nebude zjevně zkažené, tak mě to každý destilatér bez problémů vypálí. Kolik... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 11.12.2016
Máte pravdu, možná bude lepší ji nakrájenou na kostky prvně podusit, rychle změkne, pak to rozsekat a přidat pektolytický enzym, kterej to ztekutí, teprve pak přidat(možná vylisovat) do švestek s ušlechtilými kvasinkami, aroma bude tudíž švestkové a... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 11.12.2016
Moc toho nikde opravdu není, přitom věřím, že to musí být lahoda. Zkusím příští rok udělat dýňovici z Goliáše, ale chci ji napůl smíchat se švestkovým kvasem, protože dýně přece snadno přejímají chutě a vůně okolí. Dýni použiji spíše jako nosič a... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 25.11.2016
Je to fakt blbost, klasika 6-8cm nad stroužkem a hlavně trochu zatlačit, tak jak to píše Kozák, teď je ideální čas, v pondělí má zamrznout. Letos zkusím Benátčana, pač ho můžu v zemi v létě nechat a nerozpadá se a prý vydrží až 2roky, to je můj cíl,... celý příspěvek >
Zahradní betonový obrubník, 17.11.2016
Přesně, akorád že je docela i fuška vyndávat i ty betonové obrubníky při reorganizaci zahrady, uvažoval jsem o nich, nic trvanlivějšího nebude, ale asi zůstanu jen u těch plastovejch zapuštěnejch lemech role 12m 12cm na výšku, životnost prý 30let.... celý příspěvek >
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 1.11.2016
díky za reakci, v srpnu jsem neměl volné záhony a bylo na sázení hrozné sucho(jako loni),ten cererit se podle mě do jara pěkně rozloží a bude lépe k dispozici, jinak jsem četl, že by to chtělo ještě zasázet petržel a mrkev-nejlépe před zámrazem skoro... celý příspěvek >
Jak pěstovat ozimou cibuli?, 31.10.2016
Zdravím, jakou jste měl cibuli z tohoto výsevu?Mám v plánu ji pozítří též zasadit, při mírných zimách posledních let by neměl být problém, stejně přikryju netkanou textilií, snad nebude řádit houbomilka, ale jak hnojít před sázením a po sázení, dal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika